TAK WYGLąDA MIESZKANIE SANDRY KUBICKIEJ, PROWADZąCEJ REALITY SHOW "LOVE ME OR LEAVE ME. KOCHAJ ALBO RZUć" W TVP VOD [ZDJęCIA - 19.03.23]

Kim jest Sandra Kubicka?

Sandra Kubicka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Ma 28 lat. W wieku 13 lat wraz z rodziną przeniosła się do Miami w USA. Została fotomodelką. Jej zdjęcia publikował między innymi magazyn "Treats!". W wieku 20 lat została jedną z głównych twarzy firmy Asos. Trafiła na rozkładówkę amerykańskiego "Playboya", a czasopismo "Maxim" uznało ją za jedną za jedną ze stu najgorętszych kobiet świata.

Zobacz galerię

Sandra Kubicka pracowała między innymi dla takich marek, jak:

  • Delia,
  • Bonprix,
  • Nordstrom
  • Alexia.

Pozowała w takich magazynach, jak:

  • Cosmopolitan,
  • Glamour,
  • Fashion Magazine
  • InStyle.

Aktualnie Sandrę Kubicką możemy oglądać w programie "Love me or Leave me. Kochaj albo Rzuć" w TVP VOD.

Prowadzi reality show, w którym 8 zakochanych par walczy o główną nagrodę - 100 tys. zł.

- "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć" to reality show, w którym pary z różnym stażem w związku zostaną poddane różnego typu sprawdzianom. Zakochani będą musieli zmierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami, które prędzej czy później i tak pojawiłyby się na drodze ich wspólnego życia. Uczestnicy show na dwa tygodnie zamieszkają w pięknej willi zlokalizowanej na jednej z Wysp Kanaryjskich, a ich poczynania obserwować będzie 57 kamer, przed którymi nic się nie ukryje" - czytamy w komunikacie prasowym TVP. Program można oglądać tylko na TVP VOD.

W programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 Sandra Kubicka zdradziła, że na planie programu "Love me or Leave me. Kochaj albo Rzuć" była ponad miesiąc. Towarzyszył jej Aleksander Milwiw-Baronem - jej partner oraz ukochane pieski Lilly i Luna.

Sandra Kubicka ma radę dla wszystkich par, które będą oglądały program "Love me or Leave me. Kochaj albo Rzuć" w TVP: - Słuchajcie siebie nawzajem, w spokoju.

W mieszkaniu Sandry Kubickiej nie sposób nie zwrócić uwagi na akcenty muzyczne, czyli gitary na ścianach. Jest też sporo zieleni oraz piękna kanapa, na której lubią się wylegiwać jej pieski: Lilly i Luna.

Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie Sandry Kubickiej:

Zobacz galerię

***

Czytaj w serwisie gloswielkopolski

Sandra Kubicka to niedoszły Aniołek Victoria's Secret i stała bywalczyni polskich ścianek. Co o niej wiemy?

Sandra Kubicka prowadzącą nowego reality show na TVP VOD! O czym będzie ten program?

2023-03-19T07:53:33Z dg43tfdfdgfd