TAK WYGLąDAJą CóRKI ANNY I ROBERTA LEWANDOWSKIEGO! NA MURAWIE STANął TAKżE SYNEK WOJCIECHA SZCZęSNEGO! ZOBACZ ZDJęCIA!

Mecz towarzyski Polski z Turcją zostanie z pewnością zapamiętany na długo nie tylko z powodu tego, co działo się na murawie. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny wyszli na murawę w towarzystwie swoich dzieci! Kamerzyści pokazali całemu światu, jak dziś wyglądają córki „Lewego” - Laura i Klara oraz wyrośniętego synka Szczęsnego, Liama. Podobni?

Po udanym starciu polskiej drużyny piłkarskiej z reprezentacją Ukrainy przyszedł czas na kolejne starcie w ramach rozgrzewki przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej. W poniedziałek 10 czerwca 2024 r. odbył się mecz towarzyski Polska-Turcja. Widzowie na całym świecie tuż przed rozpoczęciem spotkania mieli okazję zobaczyć, jak dziś wyglądają dzieci dwóch największych gwiazd polskiej reprezentacji - Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego.

Piłkarze wkroczyli bowiem na murawę w towarzystwie swoich brzdąców; Liama Szczęsnego oraz Laury i Klary Lewandowskich. Buzie dzieci zobaczyły miliony widzów zgromadzonych przed telewizorami na całym świecie. Panowie, zwłaszcza „Lewy”, chętnie okazywali swoim pociechom miłość, tuląc je do siebie. W związku z zaplanowaną akcją charytatywną, dziewczynki wchodząc na

murawę dzierżyły w rączkach pluszowe zabawki.

Zobaczcie, jak dziś wyglądają dzieci Anny i Roberta Lewandowskich oraz Wojciecha Szczęsnego i Mariny!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl

2024-06-11T08:48:49Z dg43tfdfdgfd