TAK WYGLąDAJą STOPY KAROLINY SZOSTAK. PADNIECIE NA TEN WIDOK

Karolina Szostak jest gwiazdą telewizji, która prężnie działa w mediach społecznościowych. Regularnie udostępnia nowe treści, w których zdradza, co u niej słychać. Tak jak niedawno, gdy pochwaliła się wizytą w jednym z salonów kosmetycznych, a przy okazji zademonstrowała stopy. Padniecie na ten widok. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zdjęcia na ShowNews.pl.

Karolina Szostak na dobre zagrzała miejsce w świecie dziennikarstwa sportowego, które jest zdominowane przez mężczyzn. Dla niej znalazła się jednak przestrzeń - regularnie pojawia się na antenie, zachwycając widzów swoim profesjonalizmem. Gwiazda telewizji zyskała rozgłos tuż po tym, jak przeszła spektakularną metamorfozę. Zrzuciła bowiem sporo nadprogramowych kilogramów, co było zasługą postu doktor Ewy Dąbrowskiej, ale nie tylko jego:

W trakcie postu doktor Dąbrowskiej chodziłam na masaże i korzystałam z zabiegów laserowych, które wspomagały regenerację skóry, rozbijając cząsteczki tłuszczu od środka, co przy tak dużej utracie wagi jest wręcz nieodzowne. Nie ukrywałam tego. Ktoś napisał, że miałam liposukcję. Bzdura! - powiedziała Karolina Szostak w Vivie!.

Od momentu, w którym Szostak przeszła spektakularną metamorfozę, minęło kilka lat. Od tego momentu nieco zluzowała z odchudzaniem. Dowodem może być fakt, że zdarza się jej zjeść "na mieście", a na talerz trafiają apetycznie wyglądające frytki. Zdjęcia zobaczycie tutaj.

Tak wyglądają stopy Karoliny Szostak

Szostak nie tylko regularnie pojawia się przed kamerami, ale także prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie zdradza, co u niej słychać. Tak jak niedawno, gdy ujawniła, że znalazła chwilę, by zadbać o siebie. Dlatego wybrała się do jednego z zakładów kosmetycznych i zafundowała sobie metamorfozę.

Karolina postawiła bowiem na czerwień, którą od niedawna nosi nie tylko na dłoniach, ale także na paznokciach u stóp. Trzeba przyznać, że zarówno manicure, jak i pedicure zostały wykonane perfekcyjnie, czego dowodem może być krótkie nagranie, które pojawiło się na Instagramie Szostak. Zerknijcie do galerii, by się o tym przekonać.

Zobacz galerię

Shownews.pl działa dla Was i dzięki Wam. O tym temacie zostaliśmy poinformowani przez Czytelników na [email protected]. Jeśli zauważyliście coś, o czym powinniśmy wiedzieć, piszcie na [email protected]. Zapewniamy anonimowość!

Powiedz nam, co o tym myślisz i zostaw komentarz. Szanujemy każde zdanie i zachęcamy do dyskusji. Pamiętaj tylko, żeby nikogo nie obrażać!

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź ShowNews.pl codziennie. Obserwuj ShowNews.pl

Polub ShowNews.pl na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi plotkami ze świata show-biznesu!

2024-06-11T08:24:20Z dg43tfdfdgfd