TAK ZMIENIł SIę RIDGE FORRESTER Z MODY NA SUKCES. ZOBACZ, JAK DZISIAJ WYGLąDA RONN MOSS [ZDJęCIA]

Ridge odszedł z "Mody na sukces"

Ronn Moss przez 25 lat grał Ridge'a w Modzie na sukces

Ronn Moss urodził się 4 marca 1952 roku w Los Angeles. Jako aktor zadebiutował w 1983 r. we włoskim filmie przygodowym "Serce i zbroja". W kolejnych latach wystąpił jeszcze w kilku filmach i serialach, jednak to rola Ridge'a Forrestera w "Modzie na sukces" przyniosła mu ogromną sławę.

Amerykański aktor w jednej z najpopularniejszych oper mydlanych występował w latach 1987-2012. W tym czasie aż pięciokrotnie został nominowany do nagrody Soap Opera Digest. Serialowy Ridge był uwielbiany przez widzów na całym świecie, a wiele osób zastanawia się, co dzisiaj słychać u aktora.

Tak zmienił się serialowy Ridge z Mody na sukces

Minęło już ponad 10 lat od ostatniego odcinka "Mody na sukces", w którym zagrał Ronn Moss. Obecnie aktor nie występuje w żadnym serialu, ani filmie, ale na szczęście jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie obserwuje 1,2 mln osób, a aktor regularnie dzieli się swoimi zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jego prywatne życie.

Zobacz, jak przez lata zmienił się serialowy Ridge z "Mody na sukces". Aktor ciągle jest w świetnej formie i nie widać po nim upływu lat. Tak obecnie wygląda Ronn Moss, który przez 25 lat grał Ridge'a Forrestera. W galerii poniżej prezentujemy zdjęcia popularnego aktora.

Zobacz galerię

"Moda na sukces" trwa już 36 lat

"Moda na sukces" jest jedną z najdłużej trwającą operą mydlaną na całym świecie. Pierwszy odcinek w Stanach Zjednoczonych został wyemitowany 23 marca 1987 roku, czyli niespełna 36 lat temu. Amerykański serial ogląda ponad 25 milionów osób w 140 krajach.

Widzowie w Polsce po raz pierwszy "Modę na sukces" zobaczyli 5 września 1994 roku. Przez wiele lat "Moda na sukces" była emitowana w Telewizji Polskiej, a obecnie można ją oglądać na platformie redgo.film. Do tej pory powstało blisko 9 tys. odcinków "Mody na sukces". Różnica odcinków pokazywanych premierowo w Stanach Zjednoczonych i w Polsce wynosi blisko trzy lata. Widzowie w Polsce oglądają teraz odcinki z kwietnia 2020 r.

2023-03-19T10:21:10Z dg43tfdfdgfd