TOMASZ ADAMEK I JEGO żONą Są MAłżEńSTWEM OD PRAWIE 28 LAT. W CZYM TKWI ICH SEKRET? "MUSI BYć DYSCYPLINA W DOMU"

Tomasz Adamek i jego żona Dorota w październiku będą świętowali 28. rocznicę ślubu. Małżonkowie doczekali się dwóch córek, zostali także dziadkami. W czym tkwi sekret ich długoletniego i udanego związku?

Tomasz Adamek nigdy nie ukrywał tego, że rodzina jest dla niego najważniejsza. W wywiadach podkreślał, że liczy się ze zdaniem żony, a z córkami ma dobre relacje, chociaż słuchając jego wypowiedzi, można odnieść odmienne wrażenie. W programie Kuby Wojewódzkiego opowiedział, jak stara się wychowywać swoje pociechy.

Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Żona też. Ja żonę szanuję, ale musi być dyscyplina w domu. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie- Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem. Powiedziałem: Tak, możesz zaprosić moją córkę na obiad. No i tak są razem. Ja muszę wiedzieć, kogo ona wybiera - powiedział.

ZOBACZ: Tomasz Adamek o wartościach rodzinnych u Wojewódzkiego: "Musi być dyscyplina w domu. Starszej córce wybrałem chłopaka, młodszej też wybiorę. Musi chodzić do kościoła"

W tej samej rozmowie dodał, że kobiety "trzeba lać", co wywołało powszechne oburzenie. W rozmowie z "Super Expressem" próbował się z nich wytłumaczyć. Żartował, że chodzi o lanie wodą.

Każdemu życzę takiego życia, jakie mam z żoną. Jestem skromnym, prostym katolikiem. Codziennie się modlę i szanuję rodzinę. Nigdy z żoną się nie biłem i nie będę się bił. Nie wstydzę się ściągnąć koszulki przed żoną, a pewnie nie wszyscy 40-latkowie tak mają - powiedział w tabloidzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Adamek przemówił po walce z Chalidowem. "Szkoda, że nie było wielkiego widowiska"

U nas nigdy nie było wojen, no bo jaką szansę kobieta miałaby ze mną? To ona czasami mnie "majtnie", jak gadam głupoty, bo nieraz lubię za dużo powiedzieć. Wtedy mnie karci, ale ja żonę bardzo kocham i szanuję. Najważniejsze jest moje serce i sumienie, które jest czyste - powiedział w rozmowie z Interią w 2017 r.

Tomasz Adamek i jego żona są małżeństwem od 28 lat. Jaki jest ich sekret?

Swoją żonę poślubił 13 października 1996 r., czyli prawie 28 lat temu. Początkowo mieszkali u teściów, a w 2008 roku razem z dziećmi przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, gdzie sportowiec rozwijał swoją karierę bokserską. Dorota Adamek pracowała w szpitalu na Manhattanie jako pielęgniarka. Jak zdradził jej mąż - dzięki temu realizowała się w zawodzie, który kocha. Weronika, czyli młodsza córka, poszła w jej ślady.

Żona pracuje w szpitalu na bloku operacyjnym. Zadowolona, bo się zawodowo spełnia w swoim fachu - opowiadał Adamek w "Super Expressie".

W 2022 roku Dorota i Tomasz Adamek zostali dziadkami. Piękna z nich para?

Czytaj także:

Tomasz Adamek szczerze o wierze i Bogu: "W samochodzie się modlę i odmawiam różaniec"

Donald Tusk jest z żoną od ponad 40 lat. Małgorzata chciała ODEJŚĆ OD MĘŻA. Zakochała się w jego koledze

Tomasz Adamek o wartościach rodzinnych u Wojewódzkiego: "Musi być dyscyplina w domu. Starszej córce wybrałem chłopaka, młodszej też wybiorę. Musi chodzić do kościoła"

2024-07-10T13:52:22Z dg43tfdfdgfd