WIADOMO, KTO ZASTąPI MAćKA DOWBORA W "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". SPORE ZASKOCZENIE

Kolejna edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wróci na ekrany jesienią. Zmienią się nie tylko jurorzy, ale i prowadzący. Po tym jak Maciej Dowbor ogłosił, że odchodzi z Polsatu, szukano jego zastępcy. Już wiadomo, kto wraz z Maćkiem Rockiem poprowadzi show.

W ciągu ostatnich dwóch lat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przeszła prawdziwą rewolucję. Roszady dotyczyły nie tylko jurorskiego składu, ale i gospodarzy show. Z programu zniknęła Katarzyna Skrzynecka, która wiosną jednak wróciła i śpiewała. Podziękowano też Piotrowi Gąsowskiemu, który ostatecznie wrócił, ale jako juror. Zza jurorskiego stołu zniknęli Michał Wiśniewski i Robert Janowski, a Maciek Rock został nowym prowadzącym. W jesiennej edycji też nie zabraknie nowych twarzy.

Wiadomo kto zastąpi Maćka Dowbora w show Polsatu

12 czerwca 2024 r. Maciej Dowbor ogłosił, że odchodzi z Polsatu. Jego decyzja zaskoczyła wszystkich, ale jak podkreślał dziennikarz, była przemyślana i nieodwołalna. Dowbor pracował w Polsacie od 2005 r., a od 2014 r. wraz z Piotrem Gąsowskim, a ostatnio Maćkiem Rockiem prowadził "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Muzyczne show Polsatu cieszy się ogromną popularnością, a niesamowite metamorfozy gwiazd i ich występy, wzbudzają wiele emocji.

Wrześniowa 21. edycja show zapowiada się niezwykle ciekawie. Już wiadomo, że za jurorskim stołem zasiądą: Małgorzata Walewska, Justyna Steczkowska, Piotr Gąsowski i Stefano Terrazzino.

Dziś Polsat ogłosił, kto zastąpi Maćka Dowbora. U boku Rocka stanie doskonale znana z Polsatu Agnieszka Hyży.

[object Promise]

— napisano na oficjalnej stronie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Już wiadomo, że we wrześniu do walki o "Złotą Maskę" staną m.in.: Bartek Wrona, Patricia Kazadi, Reni Jusis, Damian Kret, Joanna Osyda, Kuba Szyperski, Barbara Wypych czy Aleksander Sikora, który właśnie dołączył do ekipy Polsatu.

Michał Wiśniewski wraca do "Twoja Twarz Brzmi znajomo"? Pokaże się w nowej roli!

Agnieszka Hyży zapytana o 500 plus. Wskazała poważny problem. "To jest smutne"

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-10T08:46:49Z dg43tfdfdgfd