WZRUSZAJąCY JUBILEUSZ DAWIDA KWIATKOWSKIEGO W SOPOCIE. HOłD DLA MAMY, DUET Z BRATEM I WIELE WIęCEJ

Dawid Kwiatkowski bez wątpienia wie, jak poruszyć tłumy. Podczas jego występu na Polsat SuperHit Festiwalu nie brakowało wzruszeń, a gdy artysta ruszył w stronę swojej mamy, w oczach fanów zaszkliły się łzy.

Publiczność bardzo gorąco powitała Dawida Kwiatkowskiego, który swoim emocjonalnym występem z pewnością na długo zapisze się nie tylko w pamięci obecnych w Operze Leśnej w Sopocie, ale również widzów Polsatu.

Polsat SuperHit Festiwal. Dawid Kwiatkowski wprowadził klimat nostalgii

Dawid Kwiatkowski na sopockiej scenie został powitany transparentami z hasłami “Nasz Kwiat ten sam od 0 lat”, a także “Stary, ale jary”. Świętujący swój jubileusz gwiazdor żartował, że w istocie - zbliża się już do trzydziestki.

Swój oszałamiający występ zaczął od wykonania “Bez Ciebie”. Po piosence zwrócił się do wszystkich zgromadzonych przypominając, że niegdyś traktowany był jak gwiazda na jeden sezon.

- Nie miałem nic. Nie miałem kasy, nie miałem znajomości, ale miałem wielkie marzenia (…) Każdy z was może osiągnąć wszystko (…) Życie na was czeka. Trzymam za was wszystkich kciuki - mówił łamiącym głosem wokalista.

Rodzice dumni z Dawida Kwiatkowskiego

Na koncert Dawida Kwiatkowskiego przybyli również jego rodzice. Emocjonalnie na słowa piosenkarza zareagował zwłaszcza jego ojciec, w jego oczach dostrzec można było łzy prawdziwego wzruszenia.

Podczas wykonania “Idziesz ze mną” mamom obecnym na widowni zaczęto rozdawać kwiaty. W pewnym momencie sam gwiazdor zdecydował się zejść ze sceny, by wręczyć różę swojej rodzicielce.

- Mamo, kocham cię nad życie - wyznał wzruszony artysta.

Dawid Kwiatkowski na scenie z bratem

Chwilę później na sopockiej scenie Polsat SuperHit Festiwalu do Dawida Kwiatkowskiego dołączył jego brat, Michał Kwiatkowski. Akompaniując na fortepianie, wykonał wraz z piosenkarzem utwór “Na zawsze”.

Podczas wyjątkowego występu nie brakowało również wyróżnień. Prezes zarządu Telewizji Polsat wręczył wokaliście wyjątkową nagrodę. Tuż po tym widownia domagała się bisu. Artysta udowodnił, że nic nie motywuje go tak, jak jego fani - Opera Leśna wybrzmiała pierwszymi dźwiękami jednego z największych przebojów artysty, “Proste”.

Zobacz zdjęcia:

2023-05-26T20:34:23Z dg43tfdfdgfd