78-LETNI STALLONE I WSZYSTKIE JEGO CóRKI NA JEDNYM ZDJęCIU. CO ZA WIDOK

Choć ciężko w to uwierzyć, 6 lipca Sylvester Stallone skończył 78 lat. Sistine Rose Stallone, 26-letnia córka legendarnego aktora, uczciła ten wyjątkowy dzień publikując poruszający hołd w mediach społecznościowych. W swoich wspomnieniach powróciła do chwil z dzieciństwa spędzonych z ojcem.

Sylvester Stallone był kilkukrotnie żonaty. Od 1997 roku jest związany z Jennifer Flavin, z którą ma trzy córki: Sophia Rose Stallone (ur. 1996), Sistine Rose Stallone (ur. 1998) i Scarlet Rose Stallone (ur. 2002).

Legendarny aktor wraz z bliskimi mieszka w Los Angeles. Rodzina często jest wdywana razem na różnych wydarzeniach publicznych. Sylvester Stallone, mimo swojej intensywnej kariery w Hollywood, zawsze znajdował czas dla bliskich, którzy odgrywają kluczową rolę w jego życiu prywatnym i zawodowym.

78-letni Stallone i wszystkie jego córki na jednym zdjęciu

6 lipca Sylvester Stallone skończył 78 lat. Z tej okazji Sistine Rose Stallone opublikowała w mediach społecznościowych poruszający hołd, w którym nazwała swojego ojca "najwspanialszym". Podkreśliła również, jak bardzo czuje się szczęśliwa, że jest jego córką.

Sistine, razem z siostrami Sophią i Scarlet, przyznała, że ich ojciec jest bardzo troskliwy, co czasami bywa dla nich przytłaczające w dorosłym życiu. Stallone potwierdził słowa córek, dodając żartobliwie, że chciałby, aby pozostały "staropannami" i mieszkały z nim oraz jego żoną przez całe życie.

Sistine wspomniała również, że umawianie się na randki jest trudne z powodu odstraszającej postawy jej ojca. To tłumaczy, dlaczego adoratorzy nigdy nie wracają po pierwszej wizycie. W jej opinii, ojciec jest równie przerażający, co opiekuńczy.

78-letni Stallone i wszystkie jego córki na jednym zdjęciu

Kilka dni temu Sylvester Stallone opublikował na swoim Instagramie piękne, rodzinne zdjęcie.

Wakacyjny weekend dla rodziny - napisał legendarny aktor.

Przyszłość aktora

Z biegiem lat coraz częściej pojawiają się pytania o jego ewentualną emeryturę Sylvestra Stallone. Wydaje się jednak, że ikona kina nie ma zamiaru rezygnować z kariery. Podczas promocji wyczekiwanego "Cliffhanger" na zeszłorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes, Stallone wyznał, że rozważał emeryturę tylko po to, by podjąć się jeszcze większej liczby projektów.

Czytaj także:

Rzadki widok. Maciej Stuhr pokazał siostrę i mamę

Evan Ellingson nie żyje. Miał zaledwie 35 lat

Nie żyje Dabney Coleman. Znany aktor miał 92 lata

2024-07-11T08:03:48Z dg43tfdfdgfd