BARTłOMIEJ NOWOSIELSKI PRZESZEDł OPERACJę żOłąDKA. AKTOR ZRZUCIł PONAD 30 KG

Aktor znany dobrze widzom z "M jak miłość" może się pochwalić sporą metamorfozą. Bartłomiej Nowosielski schudł ponad 30 kg. Zaznacza jednak, że to wynik intensywnej walki o zdrowie.

Bartłomiej Nowosielski zyskał sympatię widzów głównie występując w popularnych serialach. Najpierw "Barwach szczęścia", później w "M jak miłość" czy "Prosto w serce". Ostatnio, w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o swoich kłopotach zdrowotnych. Wyznał, że musiał się poddać radykalnemu leczeniu, walcząc ze sporą tuszą.

Wyjawił, że przeszedł operację zmniejszenia żołądka. - Poddałem się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek - wyznał z zadowoleniem.

Aktor przyznał też, że obecnie czuje się znacznie lepiej. Zdaje sobie sprawę, że musi zadbać o siebie, a przede wszystkim nie dopuścić do powrotu poprzedniej wagi. Ważył bowiem aż 163 kilo. Teraz jest na dobrej drodze, by gubić kolejne nadprogramowe kilogramy.

Zobacz także:

"Kilogramy do szczęścia". By zawalczyć o swoje życie, muszą przejść najcięższą drogę

- Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety. Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub spada w znacznie wolniejszym tempie. Obecnie schudłem kolejne trzy kilo. Powolutku idzie do dołu. Pewnie, że się będę musiał wspomagać jeszcze farmakologicznie, ale na razie jest okay - podsumował w rozmowie z tabloidem.

Zobacz także:

Aktor z "Ojca Mateusza" schudł 30 KILOGRAMÓW! (FOTO)

Czytaj także:

Bartek Nowosielski z "M jak miłość" w "Pytaniu na śniadanie". Zdradził, jak zrzucił 20 kg

Anna Mucha wyśmiewa plotki o zarobkach. Pokazała wyliczenia tabloidu

TVP wyciąga spore działa w walce o widza: hity, nowe seriale i wielki test o Jasnej Górze

2023-03-19T09:35:21Z dg43tfdfdgfd