BARTłOMIEJ NOWOSIELSKI SCHUDł JUż 30 KILOGRAMóW! AKTOR ZNANY Z "M JAK MIłOść" ZDRADZIł SZCZEGółY (ZDJĘCIA)

Bartłomiej Nowosielski jakiś czas temu opowiedział w mediach o operacji zmniejszenia żołądka, której poddał się pół roku temu. Okazuje się, że aktorowi udało się już zrzucić około 30 kilogramów. Teraz opowiedział o swojej walce o zdrowie.

Bartłomiej Nowosielski znany jest z występów w popularnych serialach. Można było go oglądać m.in. w "Koronie królów", "Komisarzu Alexie", "W rytmie serca" czy od niedawna w "M jak miłość", gdzie wciela się w rolę Tadeusza Kiemlicza. Nowosielski w zeszłym roku wyjawił, że zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka, a momentem krytycznym okazało się dla niego osiągnięcie ponad 160 kilogramów na wadze. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że dzięki endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka udało mu się już zrzucić 30 kilogramów.

ZOBACZ: Tadeusz z "M jak Miłość" schudł 20 KILOGRAMÓW. Bartłomiej Nowosielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka (FOTO)

Mimo że najważniejsze dla aktora było zadbanie o zdrowie, to nie ukrywa on, że miło jest znowu zmieścić się w stary garnitur. Jednak to powody zdrowotne okazały się najbardziej kluczowe. Mimo że Nowosielski poddał się operacji, to jego walka o zdrową sylwetkę trwa. Wciąż musi pamiętać bowiem między innymi o aktywności fizycznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bartłomiej Nowosielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka

Wszedłem w garnitur, w który od dawna się nie mieściłem. To zasługa zabiegu. Poddałem się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek - opowiadał w "Super Expressie".

Nowosielski nie wyklucza także, że w przyszłości będzie się musiał wspomagać farmakologicznie, ale na razie waga wciąż spada.

Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety. Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub w znacznie wolniejszym tempie. Obecnie schudłem kolejne trzy kilogramy. Powolutku idzie do dołu. Pewnie, że się będę musiał wspomagać jeszcze farmakologicznie, ale na razie jest okej - tłumaczył w rozmowie z serwisem.

Aktora w walce o zdrowie dopinguje ukochana rodzina - małżonka Ewelina Kudeń, która również występuje w "M jak miłość", a także córki Hania i Zosia. Rodzina jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazują, jak wspólnie spędzają czas. Nie da się ukryć, że dziewczyny dbają o ruch aktora, bo na jego profilu nie brak filmików z tik-tokowymi tańcami w roli głównej.

ZOBACZ: Kasia Gąsienica z "Gogglebox" schudła 10 KILOGRAMÓW! Pokazała, jak teraz wygląda (FOTO)

Czytaj także:

Tadeusz z "M jak Miłość" schudł 20 KILOGRAMÓW. Bartłomiej Nowosielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka (FOTO)

Policjant z "Ojca Mateusza" schudł 30 kilogramów!

Lubaszenko schudł już 20 kilogramów!

2023-03-19T15:28:18Z dg43tfdfdgfd