CHOROBA ZROBIłA SWOJE. ŻONA MICHAłA WIśNIEWSKIEGO STRASZNIE SCHUDłA

Pola Wiśniewska postanowiła podzielić się z fanami swoimi trudnymi doświadczeniami związanymi z chorobą, która znacząco wpłynęła na jej życie. W szczerym wyznaniu na Instagramie opisała, jak chroniczny stres doprowadził ją do problemów zdrowotnych.

Pola Wiśniewska, w swoim szczerym wyznaniu na Instagramie opisała, jak pewna przypadłość doprowadziła ją do poważnych problemów zdrowotnych. Jednak dzięki determinacji i odkryciu nowych metod radzenia sobie z trudnościami, Pola znalazła sposób na odzyskanie zdrowia i spokoju.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tłum gwiazd na otwarciu "Majaland" w Gdańsku. Zobacz jak się bawiły i spędzały czas z dziećmi

Pola Wiśniewska opowiedziała o swojej walce z chorobą

Pola Wiśniewska, obecna żona Michała Wiśniewskiego, podzieliła się ostatnio z fanami swoimi trudnymi doświadczeniami związanymi z walką z chorobą. Na swoim Instagramie opowiedziała o tym, jak chroniczny stres wpłynął na jej zdrowie, powodując zaburzenia odżywiania, hormonalne, snu, poważną arytmię serca oraz trądzik różowaty. Pola Wiśniewska otwarcie przyznała, że te problemy zdrowotne były dla niej ogromnym wyzwaniem.

W swoim szczerym wyznaniu Pola opisała, jak przez półtora tygodnia straciła 6 kg z powodu braku apetytu. Brak snu, ciągłe zdenerwowanie i brak sił były jej codziennością. Nie mogła normalnie funkcjonować, a każda noc była dla niej koszmarem. Mimo tych trudności, Pola nie poddała się. Szukając ratunku, natrafiła na książkę o przyciąganiu pozytywnej energii do życia. Chociaż początkowo była sceptyczna, z czasem zaczęła dostrzegać efekty afirmacji, które pomogły jej odzyskać spokój i zdrowie.

Czytaj także: Pola Wiśniewska drżała o zdrowie dzieci. "Nie było nam do śmiechu"

Książka lekarstwem na wszystko?

Pola Wiśniewska w swoim szczerym wyznaniu zdradziła, że jednym z kluczowych momentów w jej walce z chorobą było natrafienie na książkę o przyciąganiu pozytywnej energii do życia. Choć początkowo była sceptycznie nastawiona do jej treści, szczególnie do prostego założenia, że wystarczy zażyczyć sobie czegoś, a to się spełni, Pola postanowiła dać książce szansę. Po kilku stronach odkryła coś, co odmieniło jej podejście – afirmacje.

Zrozumiała, że przez ostatnie dwa tygodnie nieświadomie stosowała afirmacje, powtarzając sobie, że zdrowie i dobre samopoczucie są najważniejsze. Dzięki temu w końcu przespała całą noc i poczuła, że zaczyna odzyskiwać siły. To był pierwszy krok ku poprawie. Pola Wiśniewska zaczęła szukać naukowych dowodów na skuteczność afirmacji, co doprowadziło ją do Psychologii Pozytywnej.

Psychologia Pozytywna stała się dla niej nową pasją. Pola przeczytała mnóstwo artykułów i książek na ten temat oraz ukończyła kursy online organizowane przez renomowane uniwersytety. Ta wiedza pomogła jej zrozumieć, jak ważne jest pozytywne myślenie i afirmacje w codziennym życiu. Dziś Pola jest na drodze do pełnego zdrowia i spełnienia swoich marzeń o studiowaniu psychologii.

Sprawdź: Córka Wiśniewskiego wulgarnie zaatakowana w sieci. Błyskawicznie odpowiedziała

Zmiany, które Pola planuje wprowadzić na swoim profilu na Instagramie, mają na celu dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, które mogą pomóc innym w organizowaniu swojego szczęścia. Pola Wiśniewska chce, aby jej treści były inspiracją i wsparciem dla osób borykających się z podobnymi problemami, pokazując, że nawet najtrudniejsze chwile można przezwyciężyć dzięki odpowiedniemu podejściu i wsparciu.

Czytaj także:

Żona Wiśniewskiego zrobiła zdjęcia luksusowych wnętrz. Na co drugim wisi obraz Michała z używką

Kinga Zawodnik pokazała się w stroju kąpielowym. "Jaka śliczna chudzinka"

Iwona Węgrowska chudnie w oczach. Zrzuciła ponad 10 kilogramów, a jej dieta jest banalnie prosta

2024-07-10T07:49:36Z dg43tfdfdgfd