ELA ROMANOWSKA ODSłANIA SWOJE ATUTY! TAKICH ZDJęć ELżBIETY NIE WIDZIELIśCIE! 11.07.2024

Ela Romanowska w programie "Nasz nowy dom" zastąpiła Katarzynę Dowbor. Elżbieta Romanowska ma 39 lat i na swoim koncie udział w wielu filmach, serialach i programach. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na wielu zdjęciach aktorka lubi pokazywać szerszej publiczności swoje wdzięki. Fani uwielbiają w niej dystans do samej siebie. Ela Romanowska na tych fotografiach wygląda bardzo seksownie. ZOBACZCIE SAMI W GALERII ZDJĘĆ.

ODWAŻNE ZDJĘCIA ELI ROMANOWSKIEJ - KLIKNIJ TUTAJ

Elżbieta Romanowska to nowa prowadząca "Nasz nowy dom"

Po kilku dniach medialnej burzy, wywołanej, nieuzasadnionym zdaniem internautów, zwolnieniem Katarzyny Dowbor wiemy już, kto poprowadzi 21. sezonu programu "Nasz nowy dom"! W czwartkowe popołudnie stacja Polsat wydała w tej sprawie komunikat. "Nową prowadzącą programu "Nasz Nowy Dom" będzie aktorka Ela Romanowska. W poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu programu, a odcinki z nową prowadzącą będzie można zobaczyć na antenie Polsatu już jesienią. Ela Romanowska jest doskonale znana widzom Polsatu.

[przycisk]g;ZOBACZ ZDJĘCIA - ELA ROMANOWSKA NA PRYWATNYCH FOTOGRAFIACH - KLIKNIJ[/przycisk]

Grała między innymi w serialach "Samo życie", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich", "W rytmie serca" a wkrótce zobaczymy ja także w nowym serialu Polsat Box Go "Swaci". Romanowska przebojem zdobyła też serca fanów "Tańca z Gwiazdami". W 5. edycji programu w parze z Rafałem Maserakiem doszła do finału.

Była również finalistką 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - głosi oficjalna informacja prasowa Telewizji Polsat. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że aktorka, którą wielu nazywa "dziewczyna z sąsiedztwa" idealnie sprawdzi się w nowej roli. Trzymamy kciuki!

2024-06-03T19:54:00Z dg43tfdfdgfd