JASKIER BęDZIE MIAł ROMANS Z MężCZYZNą. ZASKAKUJąCY WąTEK W TRZECIM SEZONIE „WIEDźMINA”

Producenci serialu „Wiedźmin” zapowiadali, że w trzecim sezonie będą się bardziej trzymać tego, co było w książce. Mimo wszystko w najnowszym sezonie pojawi się wątek, o którym w żadnej części Andrzej Sapkowski nie wspomniał. Mowa o romansie Jaskiera z mężczyzną.

Po odejściu Henrego Cavilla z obsady „Wiedźmina” twórcy serialu długo bili się z myślami na temat tego, czy kontynuować serialową opowieść, czy nie. Postanowili jednak, że trzeci sezon „Wiedźmina” pojawi się na ekranach. Producenci mieli bardziej trzymać się książek, jednak i tak postawili na dodanie własnego wątku, co niekoniecznie spodobało się fanom.

Zobacz też: "Nie stoisz ponad prawem!". Szarpanina na festiwalu w Cannes [WIDEO]

Trzeci sezon „Wiedźmina” na Netflix. Tego wątku nikt się nie spodziewał

Gdy media obiegła wieść o tym, że Netflix chce zekranizować polską sagę „Wiedźmin”, radości nie było końca. Polska adaptacja filmowa tego dzieła nie wypadła najlepiej, dlatego liczono, że ogromny budżet i zagraniczna obsada wyniosą tym razem „Wiedźmina” na filmowy piedestał.

Niestety fani pierwszym sezonem serialu dość mocno się rozczarowali. Producentom zarzucono, że nie trzymają się książek i zbyt dużo dodają od siebie. W końcu Netflix obiecał, że kolejna część będzie dużo bardziej zgodna z oryginałem historii.

Zobacz także

"Wiedźmin" sezon 3: Michalina Olszańska w obsadzie hitu Netflix. Kogo zagra?

Tak Henry Cavill odejdzie z "Wiedźmina". Co wydarzy się w 3. sezonie?

Mimo tego produkcja nie mogła sobie odmówić dodania własnego wątku. Jak zapowiedziała showrunnerka serialu - Lauren Schmidt Hissrich – w trzecim sezonie pojawi się homoseksualny wątek z udziałem Jaskiera.

- Jaskier się zakochuje. I to w postaci, którą fani znają i która stale pojawia się w książkach. Więc to, co wydarzy się między nimi trzecim sezonie, będzie miało długotrwałe skutki – powiedziała.

Męski romans w „Wiedźminie”

Obiektem westchnień przyjaciela Gerlata będzie książę Radowid z Redanii. Z wywiadu udzielonego serwisowi netflix.com dowiadujemy się od Hissrich, że podczas castingu do roli Radowida wykorzystano ten wątek, by sprawdzić, czy między aktorami naprawdę pojawi się chemia. Romans ten ma trwać cały sezon.

Kiedy premiera trzeciego sezonu „Wiedźmina”? Najnowsze odcinki pojawią się 29 czerwca na Netflixie. Druga tura ukaże się z kolei 27 lipca.

2023-05-26T13:58:15Z dg43tfdfdgfd