JULIA FOX UJAWNIA SWOJą ORIENTACJę: "PRZEPRASZAM CHłOPCY, TO SIę NIE POWTóRZY"

Julia Fox, która spotykała się z Kanye Westem, wyszła z szafy. Aktorka podzieliła się tą informacją na TikToku, reagując na viralowy filmik pewnej tiktokerki.

Aktorka Julia Fox, znana z roli w filmie "Uncut Gems" i była partnerka rapera Kanye Westa, wywołała poruszenie w mediach społecznościowych, ujawniając swoją orientację seksualną. Wszystko zaczęło się od tiktoka opublikowanego przez Gracin [@emgwaciedawgie]. W filmiku tiktokerka żartobliwie stwierdza:

Uwielbiam widzieć lesbijkę z jej chłopakiem. To jak: "Ojej, nienawidzisz tego mężczyzny. Dosłownie go nienawidzisz".

Julia Fox wyznała, że jest lesbijką

Julia Fox, która regularnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na TikToku, postanowiła odpowiedzieć na ten filmik, tworząc "Stitch", czyli rodzaj odpowiedzi na filmik innego użytkownika. Aktorka pokazała fragment nagrania Gracin, po czym wyznała:

- Hej, to byłam ja. Byłam tą lesbijką. Przepraszam chłopcy. To się więcej nie powtórzy.

Problemy z seksem i otwarcie na nowe doświadczenia z kobietami

Julia Fox przez jakiś czas spotykała się z Ye po jego rozstaniu z Kim Kardashian. Ich relacja była krótka, ale intensywna, czym przyciągnęła uwagę mediów na całym świecie. Aktorka jest również matką trzyletniego Valentino, którego ojcem jest jej były mąż, Peter Artemiev.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ujawnienie przez Fox swojej orientacji seksualnej spotkało się z pozytywnymi reakcjami. Wiele osób udzieliło poparcia zarówno dla niej, jak i Gracin, która przyczyniła się do coming outu aktorki. Co ciekawe, Julia, która niegdyś była dominą, wyznała niedawno, że od ponad dwóch lat nie uprawiała seksu, ponieważ przestał być dla niej fascynujący.

Te trudności mogły wynikać z niewłaściwego doboru partnerów. Niewykluczone jednak, że teraz, gdy wyznała, iż jest lesbijką, otworzy się na nowe doświadczenia, tym razem z kobietami.

Czytaj także:

Rezi prowadzi casting. Szuka dziewczyny, która zagra w filmie dla dorosłych?

Konopskyy jest transfobem i mamy na to dowody. Odpowie na zarzuty?

Kim Petras na okładce "Sports Illustrated". Pasmo sukcesów transpłciowej piosenkarki

2024-07-10T11:48:43Z dg43tfdfdgfd