JUSTYNA STECZKOWSKA ZE SWOIM MężEM MODELEM NA ZDJęCIACH SPRZED KILKUNASTU LAT! POZNAJECIE ICH? CO ZA METAMORFOZA! 11.07.2024

Piękna Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski już ponad 20 lat są małżeństwem. Mimo różnych problemów podczas ich wspólnej drogi dzisiaj znów tworzą udaną parę. Zobaczcie jak zmieniali się na przestrzeni lat...

JUSTYNA STECZKOWSKA I MACIEJ MYSZKOWSKI KIEDYŚ - KLIKNIJ

Nietuzinkowa gwiazda polskiej muzyki Justyna Steczkowska i model, architekt Maciej Myszkowski pobrali się w 2000 roku. Z tej miłości na świat przyszła trójka ślicznych dzieci: Leon, Stanisław i Helena. Para wspominała o swoim kryzysie kilka lat temu, na szczęście dzisiaj mają to już za sobą. Obecnie tworzą udaną parę małżeńską i są wspaniałymi rodzicami. Zobaczcie zdjęcia Justyny i Macieja sprzed kilkunastu lat... Trudno ich poznać.

[przycisk]g;ZOBACZ ZDJĘCIA - USTYNA STECZKOWSKA I MACIEJ MYSZKOWSKI KIEDYŚ - KLIKNIJ[/przycisk]

Justyna Steczkowska rodzinnie na nartach

Justyna Steczkowska spakowała walizki i wyjechała z dziećmi do Włoch. Wokalistce towarzyszą Leon z partnerką, Stanisław i najmłodsza Helena. Na ośnieżonych szczytach południowych Alp szusują na nartach i jak widać na wspólnych kadrach, świetnie się bawią. Wokalistka nawet w czasie wolnym dba o swój wizerunek, a jej narciarski kombinezon wygląda, jak z modowych wybiegów. Czarny, błyszczący, z makietami wykończonymi futerkiem podkreśla jej perfekcyjną figurę. Na filmikach zamieszczonych na Instagramie, brakuje co prawda jej męża Macieja Myszkowskiego, ale mamy nadzieję, że w ich związku wszystko układa się pomyślnie.

Mąż Justyny Steczkowskiej karierę w modelingu zaczynał w latach 90., od sesji zdjęciowych dla kolorowych magazynów, a także występów w teledyskach i reklamach.

2024-07-11T09:49:27Z dg43tfdfdgfd