KASIA I JęDREK GąSIENICOWIE Z AZJA EXPRESS. TAK WYGLąDA PRYWATNE żYCIE NOWYCH TELEWIZYJNYCH GWIAZD Z ZAKOPANEGO [19.03.2023]

Zobacz galerię

To dość nietypowe małżeństwo spod Giewontu. Ona – niecierpliwa i głośna, on – spokojny, trochę flegmatyk, ale też potrafi pokazać swój charakter. Jędrek to góral. Pochodzi z najstarszego zakopiańskiego rodu – Gąsieniców. Jego dziadek wynosił elementy krzyża na Giewont. Jest instruktorem jazdy na snowboardzie.

Natomiast Kasia to rozkochana w góralszczyźnie i modzie dziewczyna. Postanowiła połączyć te dwie pasje. Prowadzi sklep, w którym sprzedaje wyroby utrzymane w stylistyce regionalnej. To m.in. góralskie swetry, rękawice, kapcie. To jednak nie są typowe pamiątki z gór, jakie można nabyć na straganach pod Giewontem. Warto tam zaglądnąć, jeśli szukacie czegoś wyjątkowego. Nazwa sklepu pochodzi od jej nazwiska: gasienicowa.pl.

Charakterna Kasia sama projektuje stroje i dodatki inspirowane miejscowym folklorem, chętnie też wplata elementy tradycyjnego wzornictwa do swoich codziennych stylizacji..

Gąsienicowie od jakiegoś czasu zajęli się budową domu. To mały projekt, bo 35 m rezydencja zwana pieszczotliwie przez właścicieli Gąsienicówną ma być ich letnią odskocznia od zatłoczonego Zakopane. Domek powstaje 300 km od serca Podhala - w leśnej głuszy, gdzieś na podkarpaciu. Są małżeństwem od 9 lat, pobrali się w 2014 roku. Mają dwójkę małych dzieci. Kasia podkreśla, że jest przede wszystkim szczęśliwą żoną i mamą. Razem z Jędrkiem tworzą parę, która skradła serca widzów.

Od pewnego czasu może ich oglądać cała Polską. Są jednym z bohaterów programu "Googlebox. Przed telewizorem". A ostatnio ich wyczyny można śledzić w programie "Azja Express", gdzie wraz z innymi, znanymi postaciami przemierzają Turcję i inne azjatyckie kraje.

2023-03-19T07:01:54Z dg43tfdfdgfd