KATARZYNA ZDANOWICZ ROZSTAŁA SIę Z MężEM! "TO BYłA TRUDNA DECYZJA"

Katarzyna Zdanowicz w emocjonalnym wpisie na Instagramie poinformowała o rozstaniu z mężem. Dziennikarka związana z Polsatem zdradziła, że "rozstanie jest w pełnej zgodzie i szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata".

Ostatnie lata to czas wielkich zmian w życiu Katarzyny Zdanowicz. Dziennikarka, po blisko dekadzie spędzonej w TVN 24, postanowiła rozstać się ze stacją i wróciła do Polsatu, gdzie jest jedną z głównych twarzy serwisów informacyjnych. Może dlatego bez skrępowania pozwala sobie na krytykę dawnych kolegów.

ZOBACZ: Katarzyna Zdanowicz gorzko podsumowała zachowanie Piotra Kraśki: "Nie mieści się to w moim kręgosłupie moralnym"

Katarzyna Zdanowicz rozstała się z mężem. Kim jest Marcin Zdanowicz?

Na tym rewolucja w życiu dziennikarki się nie kończy. Jak właśnie poinformowała na Instagramie, rozstała się z mężem. Marcin Zdanowicz jest dyrektorem Pionu Realizacji Telewizji w Polsacie. Para doczekała się syna - Maksymiliana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gawryluk zastąpi Dudę? Sasin zabrał głos

To stare zdjęcie.. ale nie o zdjęcie tu chodzi... nigdy nie dzielę się osobistymi sprawami, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje, więc chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane... Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo. To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładania swoich emocji… Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie i szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata. Przyszedł czas, że każdy poszedł w swoją stronę - napisała dziennikarka Polsatu.

W komentarzach możemy przeczytać wiele słów wsparcia od znanych koleżanek. Zdanowicz pocieszają m.in. Hanna Lis, Justyna Nagłowska i Barbara Kurdej-Szatan.

Czytaj także:

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka przed śmiercią zmagała się z POWAŻNĄ CHOROBĄ i skarżyła na samotność

Zdrowa fizycznie 28-latka podda się eutanazji. Jej partner będzie z nią do KOŃCA. Lekarz nie daje jej szans: "Nigdy nie będzie lepiej"

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz POWRÓCILI po tygodniu do "Pytania na Śniadanie". Internauci w formie

2024-06-11T09:45:57Z dg43tfdfdgfd