MICHALINA Z "TYLKO MNIE KOCHAJ" HASA W BIKINI. TAK WYGLąDA PO 18 LATACH OD PREMIERY

Julia Wróblewska w tym roku będzie świętować swoje 26. urodziny. Była gwiazda "M jak miłość" przez lata obecności w show-biznesie przeszła sporą metamorfozę. Mimo że zniknęła ze szklanego ekranu, to wciąż pozostaje aktywna na Instagramie, gdzie podzieliła się właśnie zdjęciem z wakacji.

Julia Wróblewska zadebiutowała w filmie "Tylko mnie kochaj" u boku Macieja Zakościelnego i Agnieszki Dygant, zdobywając sympatię i popularność rzeszy Polaków. Pojawiła się także w telewizyjnych hitach, takich jak "M jak miłość", gdzie w latach 2007-2021 wcielała się w rolę Zosi. Wzięła również udział w programie "Celebrity splash" oraz "Taniec z gwiazdami", gdzie zajęła trzecie miejsce, występując u boku Jana Klimenta.

Zobacz wideo Triki, które pomogą wam zaoszczędzić pieniądze przy planowaniu wakacji. W te dni kupuj bilety [MAMY CZAS]

Julia Wróblewska dorastała na oczach widzów. Zmagała się z problemami psychicznymi

Karierę rozpoczęła już w wieku 5 lat. Szybko zyskała ogólnopolską karierę i zaczęła pojawiać się w wielu kultowych produkcjach. Dorastanie na oczach całej Polski odbiło się jednak na zdrowiu psychicznym aktorki. Wróblewska przyznała się do problemów ze zdrowiem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- To było załamanie nerwowe, i to konkretne. Takie, że nie panowałam nad sobą. Wybuchłam. Wcześniej przez kilka miesięcy nie mogłam wyjść z łóżka, a potem wybuchłam na siebie. Ciężko to było opanować, no i wtedy trafiłam do psychiatry - opowiadała poruszona w 2022 roku, rozmawiając z Ewą Drzyzgą.

Julia Wróblewska w stroju kąpielowym. Była gwiazda "M jak miłość" na wakacjach

Gwiazda obecnie wycofała się z show-biznesu. W 2021 roku Wróblewska podjęła decyzję o porzuceniu aktorstwa. Postanowiła zmienić swoją ścieżkę zawodową. Na koncie ma już pracę jako kelnerka i jako testerka aplikacji i gier. Pozostaje jednak w stałym kontakcie z fanami w social mediach. Za pośrednictwem Instagrama podzieliła się kadrem z wypoczynku w Bieszczadach. Wróblewska wypoczywa obecnie na jachcie nad jeziorem Solińskim, gdzie znajduje czas na wodne szaleństwa. Przy okazji zaprezentowała się w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Jeśli masz ochotę, to zagłosuj w naszej sondzie, która znajduje się poniżej.

2024-07-11T07:06:11Z dg43tfdfdgfd