NAROBIł SOBIE DłUGóW. TO BYł DOPIERO POCZąTEK

Sylwester Maciejewski 10 lipca 2024 roku obchodzi 69. urodziny. Rola Macieja Solejuka w "Ranczu" przyniosła mu ogromną popularność. Mało kto wie, że jego życie nie było usłane różami. Maciejewski ma za sobą niejeden kryzys.

Sylwester Maciejewski dzięki serialowi "Ranczo" szybko stał się rozpoznawalny. Aktor, który właśnie skończył 69 lat, w swoim życiu mierzył się z wieloma trudnościami. Jak sam przyznał, zanim dostał rolę w hicie TVP, grał epizodyczne role i miał problemy z płynnością finansową.

- Zastanawialiśmy się, co na drugi dzień włożymy do garnka. Pracowałem w teatrze, ale grałem raz, dwa razy w miesiącu. Mój telefon milczał. Zajmowałem się akwizycją, handlowałem winem, zabawkami odkurzaczami - wyznał w "Rewii" Maciejewski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazda serialu "Ranczo" zagra w "M jak Miłość". Produkcja ma nietypowe wymagania!

Zobacz też: Zagrała policjantkę Francescę. Tak wygląda dziś

"Nie zakochaliśmy się w sobie od razu"

W jednym z wywiadów Sylwester Maciejewski przyznał, że swą przyszłą żonę poznał w trakcie praktyk robotniczych w Teatrze Wielkim. Barbara tańczyła w zespole baletowym.

- Nie zakochaliśmy się w sobie od razu. Spotykaliśmy się, dużo rozmawialiśmy... Ona opowiadała mi o swoich problemach, ja jej o swoich. Po 10 latach coś się w nas otworzyło i pobraliśmy się - wspomniał w trakcie rozmowy z "Super Expressem".

W 2001 roku najbliższa mu osoba usłyszała smutną diagnozę. Żona Maciejewskiego zachorowała na nowotwór. Aktor narobił sobie długów, i aby je spłacić, próbował swoich sił w różnych zawodach. Jego los odmienił się w 2006 roku, kiedy dostał propozycję od twórców "Rancza". Na całe szczęście Barbara wygrała też walkę z podstępną chorobą.

Tak dziś wygląda Sylwester Maciejewski

Popularność "Rancza" sprawiła, że Maciejewski zaczął dostawać kolejne propozycje współpracy. Aktor pojawił się w takich serialach jak "Plebania", "Na Wspólnej", "Korona królów". Pracuje również w dubbingu - jego głos usłyszymy w wielu zagranicznych produkcjach skierowanych do najmłodszych widzów.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Czytaj także:

Urodziła się w Krakowie. Francuski milioner stracił dla niej głowę

"Jest bardzo źle". Usłyszała druzgocącą diagnozę

Usłyszała diagnozę: rak. Córka ujawniła jej ostatnie słowa

2024-07-10T09:46:49Z dg43tfdfdgfd