NOWA POSTAć W SERIALU ZłOTY CHłOPAK. ZOBACZYMY Ją W 3. SEZONIE - TAK WYGLąDA PRYWATNIE [10.07.24]

Jesteśmy coraz bliżej wielkiego finału drugiego sezonu serialu "Złoty chłopak". Zakończenie drugiej części tureckiej telenoweli zobaczymy prawdopodobnie pod koniec sierpnia. Już teraz jednak wiadomo, że w 3. sezonie produkcji znad Bosforu pojawi się nowa postać, która sporo namiesza. O kogo chodzi? Szczegóły przedstawiamy w artykule poniżej.

Zobacz wideo: Tak się kończy 2. sezon serialu Złoty chłopak

Niebawem wielki finał serialu Złoty chłopak

Tureckie produkcje już jakiś czas temu na stałe zagościły w ramówce Telewizji Polskiej. W ciągu kilku lat widzowie zobaczyli wiele serialu znad Bosforu, które w naszym kraju stały się absolutnymi hitami. W TVP mogliśmy obejrzeć m.in. Przysięgę, Łzy Cennet, Elif, Wspaniałe stulecie czy Więźnia miłości.

Obecnie Telewizja Polska na swoich kanałach emituje trzy tureckie telenowele. Są to Zakazany owoc, Dziedzictwo (Emanet) oraz Złoty chłopak. Obecnie widzowie śledzą 2. sezon uwielbianej produkcji, w której głównymi bohaterami są Seyran i Ferit.

Nowa bohaterka w 3. sezonie

Niebawem będziemy świadkami wielkiego finału tureckiej telenoweli, w którym Seyran przeżyje prawdziwy horror. Najpierw traumatyczne przeżycia zafunduje jej Akin, który będzie ją torturował. Kobieta trafi do szpitala, a tam dowie się, że jest śmiertelnie chora.

Czytaj więcej na expressbydgoski.pl: Taki będzie finał 2. sezonu serialu Złoty chłopak. Śmiertelna choroba Seyran, porwanie i tortury!

Pierwsze odcinki trzeciego sezonu uwielbianej produkcji znad Bosforu powinniśmy zobaczyć już we wrześniu. Wtedy też w obsadzie Złotego chłopaka dojdzie do drobnych zmian. Nieoficjalnie mówi się, że w telenoweli nie zobaczymy już Pelin. Widzów czeka jednak niespodzianka, ponieważ w serialu ma się pojawić nowa postać.

W rolę Serpili, siostrzenicy İfakat, wcieli się Türkü Su Demirel. 26-latka urodziła się w Izmirze w zachodniej Turcji. Nad Bosforem cieszy się dużą popularnością, a jej konto na Instagramie śledzi blisko 230 tysięcy fanów. Zobacz, jak nowa bohaterka Złotego chłopaka wygląda na co dzień. W galerii poniżej prezentujemy prywatne zdjęcia tureckiej aktorki.

Zobacz galerię

Złoty chłopak - gdzie i kiedy oglądać?

Turecka telenowela emitowana jest pięć razy w tygodniu na antenie Telewizji Polskiej. Nowe odcinki serialu Złoty chłopak można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 na antenie TVP 1, natomiast powtórki emitowane są o godz. 5:35. Każdy odcinek trwa około 40-45 minut.

2024-07-10T12:01:54Z dg43tfdfdgfd