POLSAT śCIąGNIE NAJWIęKSZE GWIAZDY TVP? MOWA O TOPOWYCH NAZWISKACH

Po grudniowych zmianach które zaszły w Telewizji Polskiej, większość dziennikarzy, do których widzowie TVP przyzwyczaili się przez ostatnie lata, nie pojawia się już na antenach. Zmiany sięgnęły również formatów rozrywkowych. W związku z różnymi ruchami nowych władz, do końca nie wiadomo, kogo zobaczymy w najbliższym czasie w swoich ulubionych programach, serialach i teleturniejach.

Katarzyna Cichopek w Polsacie. Maciej Kurzajewski też dołączy?

Niedawno media obiegła zaskakująca informacja dotycząca Katarzyny Cichopek, która wraca do Polsatu, gdzie przed laty prowadziła m.in. program "Jak oni śpiewają?". Podczas drugiego dnia Polsat Hit Festiwal 2024 była gwiazda TVP pojawiła się na scenie u boku Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny. Prezenterka poprowadziła w Operze Leśnej w Sopocie jubileusz Majki Jeżowskiej.

Z kolei w kwietniu "Super Express" donosił o tym, że szeregi Polsatu miałby zasilić też Maciej Kurzajewski. Prezenter miał otrzymać bardzo interesującą ofertę od Edwarda Miszczaka. Jak czytamy, dołączyłby do Polsat Sport, a w przyszłości mógłby liczyć na posadę w planowanej nowej śniadaniówce stacji.

Podobne informacje podaje Shownews.pl. Kurzajewski od pewnego czasu był przymierzany do Polsatu. Teraz trwa taka wymiana gwiazd między TVP a Polsatem, co więcej ani jednej, ani drugiej stacji to wcale nie przeszkadza. Kurzajewski jest już po zaawansowanych rozmowach, jednak ciągle nie podjęto ostatecznej decyzji. Też jest ważne tutaj co będzie z Cichopek, gdyż ciągle żyją w świadomości jako para również telewizyjna – powiedziała serwisowi osoba z otoczenia stacji.

Tomasz Kammel wśród gwiazd Miszczaka?

Wiadomo również, że w Polsacie pojawi się także były prezenter "Pytania na śniadanie" TVP2, Aleksander Sikora. Będzie pracował przy Festiwalu Piękna, przeprowadzając rozmowy na tzw. backstage'u. Wydarzenie odbywa się w Nowym Sączu i będzie transmitowane na żywo. Wśród atrakcji zaplanowano wybory Mistera Supranational, a także gale Miss Supranational 2024 i Miss Polski 2024.

W gronie dawnych gwiazd TVP, które mogą pojawić się u konkurencji, wymienia się również Tomasza Kammela. Jak donosi Shownews.pl, Polsat chciałby mieć go w swojej ekipie.

– Na celowniku Polsatu jest od jakiegoś czasu Tomasz Kammel. TVP rozpuściło trochę swoich gwiazd, ale ostatecznie jego się nie pozbyło. Polsat jednak robi od jakiegoś czasu podchody pod prezentera, na razie bez efektów. Być może TVP kusi Kammela podwyżką, a konkurencja jeszcze nie ma konkretnej wizji dla niego, więc to trwa i trwa. Wiadomo też, że niebawem Polsat ogłosi kolejne pozyskane gwiazdy telewizji publicznej, bo plany na jesień stacja ma ambitne – twierdzi w rozmowie z ShowNews.pl osoba związana ze stacją.

Znana artystka skandalicznie potraktowana w Opolu. Przerywa milczenie

Dawna gwiazda TVP w Polsacie. Nie przetrwał czystek w śniadaniówce

2024-06-11T09:13:55Z dg43tfdfdgfd