POLSKA SIATKARKA ROZPALA ZMYSłY. POKAZAłA SIę W BIKINI

Choć Paulina Damaske ma dopiero 23 lata, na jej koncie nie brakuje sukcesów. Kibice doceniają nie tylko jej dobrą grę, ale i urodę. Potwierdziło się, to gdy pochwaliła się w sieci kolejnymi zdjęciami. Tym razem Damaske wybrała się na Islandię, choć nawet i tam mogła pokazać swoje walory i udostępniła zdjęcie w bikini.

Paulina Damaske seniorską karierę rozpoczęła w drużynie ze Szczyrku. Później trafiła do Grot Budowlanych Łódź, aby od 2022 roku występować w BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała.

Po dwóch sezonach gry dla BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Paulina Damaske zdecydowała się opuścić bialski klub i związać się z Budowlanymi Łódź. Dla niej jest to niewątpliwie awans w sportowej karierze.

Czytaj także: Były szef TVP Sport zadrwił z Polaków. Wszystko za sprawą Yamala

Po bardzo dobrym dla siebie sezonie na parkietach siatkarskiej Tauron Ligi otrzymała powołanie do kadry reprezentacji Polski. Zadebiutowała 17 maja 2024 roku w meczu Ligi Narodów przeciwko Francji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

#dziejesiewsporcie Wielka bijatyka w ringu. Musieli ich rozdzielać trenerzy i ochroniarze

Kibice doceniają nie tylko jej dobrą grę, ale i urodę. Potwierdziło się, to gdy pochwaliła się w sieci odważnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Damaske w bikini. Fani są zachwyceni

Damaske uwielbia podróżować. Na jej profilu na Instagramie możemy ujrzeć wiele zdjęć z zagranicznych wyjazdów do ciepłych krajów.

Czytaj także: Schreiber oglądała półfinał Euro. Zadała fanom jedno pytanie

Tym razem Damaske wybrała się na Islandię, choć nawet i tam mogła pokazać swoje walory i udostępniła zdjęcie w bikini. Fani nie kryli zachwytu nad nowymi fotografiami siatkarki.

Pięknie, fajnie, naturalnie ... moc bikini - podkreśla internauta. - Pięknie wyglądasz - dodała kolejna osoba.

Czytaj także: Bartman zabrał ukochaną na podwodny posiłek. Nie jest tanio

Czytaj także:

Rocznica jak z bajki. Piękna siatkarka była w szoku

Co za odwaga! Siatkarka wybrała się na spacer w chmurach

Polska siatkarka świętuje. Pokazała wyjątkowe nagranie

2024-07-10T13:30:40Z dg43tfdfdgfd