ROXIE WęGIEL ZARABIA JUż KROCIE. KWOTA ZWALA Z NóG! ZDJĘCIA

Takie czasy, że wszyscy chętnie robią różnego rodzaju podsumowania i dlatego chętnie zaglądają do kieszenie artystów. Nie będziemy odszczepieńcami i to napiszemy o zarobkach naszych rodzimych gwiazd. Na celownik bierzemy młodzież, czyli Roksanę Węgiel.

2ZOBACZ ZDJĘCIA

Trzeba przyznać, że choć dopiero od niedawna jest dorosłym show-biznesie, niedawno skończyła 19-lat, to jednak jej wartość rynkowa jest całkiem spora.

ROKSANA WĘGIEL OBCHODZIŁA 19. URODZINY W EGZOTYCZNYM MIEJSCU ZBACZCIE ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ

To jednak nie dziwi, bo śpiewa dość długo, a rozpoznawalność zyskała dzięki występowi w „The Voice Kids”. Nastoletnia wówczas Roxie wygrała ten popularny talent show i chwilę później reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji Junior w 2018 roku i kariera potoczyła się niczym bolid na torze Formuły 1.

W wieku 12 lat zaczęłam i totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło -powiedziała.

Honoraria za dział w różnych programach TVP, płyty, kampania reklamowe i własne biznesy., a to wszystko to całkiem pokaźne pieniądze .Magazyn „Forbes Women” umieścił łodą piosenkarką na 18. miejscu rankingu 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych 2022 roku. Szacowano wówczas, że młoda gwiazda jest warta ok. 94 mln zł. "Roxie" wyprzedziła wówczas Viki Gabor, swoją dwa lata młodszą koleżankę, również zwyciężczynię dziecięcej Eurowizji, która zajęła 24.

Sama Węgiel przyznała, że pierwszy milion zarobiła zanim stała się pełnoletnia. Zresztą jak podaje Eska Dwa, tylko za jeden koncert Roxie może zgarniać nawet 40 tysięcy złotych.

TAK MIESZKA ROKSANA WĘGIEL ZDJĘCIA! POSTAWIŁA NA LUKSUS. POKAZAŁA WYREMONTOWANE I URZĄDZONE MIESZKANIE. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ

Oprócz koncertowania, sprzedaży płyt i piosenek w streamingu, 19-latka jest ambasadorką Tezenis, dubbingowała produkcje filmowe, nagrywała do nich piosenki i ma wiele współprac z markami beauty i nie tylko.

2024-07-11T06:07:54Z dg43tfdfdgfd