SERIA TRAGEDII W żYCIU AKTORKI. "WYMIOTOWAłAM KRWIą"

Kate Beckinsale trafiła na sześć tygodni do szpitala. Aktorka nie chciała zdradzać dokładnie, dlaczego potrzebowała nagłej opieki lekarzy. Ale teraz w końcu wyjawiła, co się z nią działo.

Kate Beckinsale jest kojarzona przede wszystkim z serii "Underworld", która zapewniła jej rozpoznawalność na wiele lat. W ostatnim czasie aktorka nie grywa już w dużych, hollywoodzkich produkcjach. Widzowie mogli ją oglądać w 2023 r. w filmie "Szczęśliwiec", o którym w Polsce pewnie mało kto słyszał. Beckinsale jest za to bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją ponad 5 mln internautów. Kilka miesięcy temu poinformowała, że trafiła do szpitala. Co się z nią działo?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Największe metamorfozy gwiazd

Kate Beckinsale o pobycie w szpitalu

11 marca aktorka poinformowała, że trafiła do szpitala. W mediach społecznościowych zaczęły krążyć niepokojące zdjęcia gwiazdy ze szpitalnego łóżka. - To emocjonalne żniwo ostatnich przeżyć Kate. Od miesięcy żyła w nieludzkim napięciu. Prawie nie spała i nie jadła - cytował swoje źródło "Daily Mail".

Aktorka przez długi czas stroniła od wyjaśnień. Teraz już przestała milczeć w sprawie - sprowokował ją do tego hejterski komentarz. Pod nagraniem, w którym okazała się w skąpym, różowym stroju i odsłoniła sporo ciała, ktoś napisał jej wprost, by poćwiczyła, bo straciła pośladki.

"Nie, tak naprawdę widziałam, jak mój ojczym szybko i w szokujący sposób umierał, moja mama ma raka w 4. stadium, a ja straciłam dość szybko wiele kilogramów ze stresu i przez żałobę" - napisała aktorka. "I po tym trafiłam na sześć tygodni do szpitala, ponieważ żałoba wypaliła mi dziurę w przełyku, co sprawiło, że wymiotowałam wielkimi ilościami krwi, a o jedzeniu praktycznie nie było mowy" - wyrzuciła z siebie. Dodała też, że w ostatnim czasie pracowała nad nowym filmem, którego temat pokrywał się z tym, co przeżyła po śmierci ojczyma. "Nie jestem zainteresowana tym, co myślisz o moich pośladkach. Może pomyśl o swoich" - odbiła piłeczkę.

W lecie 2023 r. u ojczyma Kate Beckinsale, Roya Battersby'ego, zdiagnozowano dwa nowotwory. Mężczyzna zmarł 10 stycznia 2024 r. Była z nim bardzo związana. Roy zastąpił jej biologicznego ojca, którego straciła jako 5-latka. W ostatnim czasie aktorka dowiedziała się, że także jej mama poważnie choruje na nowotwór.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" mówimy o rewolucji w HBO Max, które zmieniło się w krótkie Max. Ile to kosztuje? Co można oglądać? Przy okazji wspominamy wstrząsające sceny z "Rodu smoka", który wrócił z 2. sezonem. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Czytaj także:

"Absolutny idiota". Słowa aktorki o sławnym koledze zrobiły swoje

Zofia Czerwińska "odeszła na własnych warunkach". Od śmierci aktorki minęło już 5 lat

Szokująca scena w "Diuna: Część druga". Tego nie było w scenariuszu

2024-07-10T10:31:30Z dg43tfdfdgfd