TAK żYJE I MIESZKA ELżBIETA ROMANOWSKA. SPRAWDź PRYWATNE ZDJęCIA AKTORKI I NOWEJ PROWADZąCEJ PROGRAM "NASZ NOWY DOM" 10.07.2024

Elżbieta Romanowska, to aktorka teatralna i telewizyjna, która także spróbowała swoich sił w prowadzeniu telewizyjnych programów. Od niedawna można ją oglądać w programie "Nasz nowy dom". A jak żyje i mieszka Elżbieta Romanowska? Sprawdźcie!

Elżbieta Romanowska urodziła się w Głogowie, a przez lata mieszkała na Pomorzu Zachodnim, w Szczecinie. Tutaj ukończyła szkołę średnią - XVI Liceum Ogólnokształcące. Także w Szczecinie - nie przełomie wieków - występowała w musicalach wystawianych przez Operę na Zamku ("West Side Story" i "Musical Show Melodie Broadwayu").

Choć Ela Romanowska ma na swoim koncie wiele ciekawych ról, to popularność przyniósł ulubiony serial Polaków "Ranczo". Zagrałą tu Jolę, uroczą sklepową ekspedientkę.

Elżbietę Romanowską można podziwiać nie tylko w wielu rolach teatralnych i filmowych, ale także w programach telewizyjnych. W programie drugim Telewizji Polskiej prowadziła program rozrywkowy "Anything Goes. Ale jazda!", a w platformie Viaplay Polska - reality show "Fort Boyard". Ma też na koncie prowadzenie jednego sezon programu "Grzeszki na widelcu". Natomiast w maju 2023 r. ogłoszono, że poprowadzi 21. edycję programu "Nasz nowy dom". W roli prowadzącej zastąpiła wieloletnią gospodynię popularnego programu - Katarzynę Dowbor.

2024-07-10T04:38:12Z dg43tfdfdgfd