TAK MIESZKA KLARA Z "BARW SZCZęśCIA". OLGA JANKOWSKA TO PRAWDZIWA PIęKNOść [ZDJęCIA]

Tak mieszka serialowa Klara Pyrka. Olga Jankowska to kobieta wielu talentów

Olga Jankowska urodziła się 12 września 1992 roku w Wołominie pod Warszawą. Już jako nastolatka zajmowała się aktorstwem. W wieku 14 lat wystąpiła w filmie "Jasne błękitne okna" Bogusława Lindy. Widzowie mogą ją również kojarzyć z "Samego życia" oraz "Komisarza Alexa".

Przełomem w jej karierze było dołączenie do obsady "Barw szczęścia". Aktorka od 15 lat wciela się w rolę Klary Pyrki, która stała się jedną z głównych postaci. Niestety wszystko wskazuje na to, że ulubienica widzów zniknie z serialu. W aktualnie emitowanych odcinkach Klara przebywa w Stanach Zjednoczonych i nie ma kontaktu z rodziną. Jedni mówią, że zaginęła, jednak wszystko wskazuje na to, że aspirująca pisarka i żona Huberta (w tej roli Marek Molak) porzuciła rodzinę na rzecz kariery.

Przeczytaj także: Tak mieszka Dominika Kachlik. Widzowie pokochali ją za postać Franki w "M jak miłość".

Stylowo i przestronnie. Tak mieszka serialowa Klara z "Barw szczęścia"

Artystka ma za sobą udział w "The Voice of Poland". W show udało jej się dotrzeć do półfinału. Niedawno za pośrednictwem Instagrama Jankowska poinformowała, że już nie pojawi się w roli Klary w serialu "Barwy szczęścia". Tym sposobem jej postać zniknie po 15 latach. Jak scenarzyści zamkną wątek Klary Pyrki. Wiele wskazuje na to, że pisarka nie wróci już do męża Huberta i córeczki Marysi.

Zobacz galerię

Przeczytaj także w serwisie pomorska.pl: Tak mieszka Jaruś z "Chłopaków do wzięcia". Miłość jego i Gosi kwitnie

2023-03-19T09:08:39Z dg43tfdfdgfd