TYLKO U NAS! WIEMY, KIM JEST TAJEMNICZY TOWARZYSZ JULII WIENIAWY. POZWALAł SOBIE NA śMIAłE CZUŁOŚCI

Julia Wieniawa nie tak dawno rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Od tamtego czasu huczy od plotek na temat jej spotkań z tajemniczym przystojniakiem. W końcu jednak się wydało. Wiemy, kim jest mężczyzna, który obsypał gwiazdę czułościami.

Wieść o rozstaniu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego nadeszła nagle i wywołała zamieszanie w polskich mediach. Para wróciła do siebie po wcześniejszej rozłące, próba odbudowania uczucia nie zdała jednak egzaminu. Od tamtego czasu sporo mówi się o tym, że inny mężczyzna zaprząta głowę 25-latki. Teraz wyszło na jaw, kto to taki.

ZOBACZ TEŻ: Smutek po rozstaniu nie trwał długo. Julii Wieniawie w głowie amory i swawole. ADORATOR nie odstępował jej na krok

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Blanka Lipińska wyznała, ile należy włożyć do koperty na weselu. Nawiązała też do wystawnego wesela znanej koleżanki

Julia Wieniawa przyłapana na nocnym spacerze z przystojniakiem

Ostatnio Wieniawa wyszła na miasto, aby zobaczyć się ze znajomymi. Nie była jednak sama. Na spotkaniu towarzyszył jej mężczyzna, który według relacji osób trzecich miał ją nieprzerwanie adorować. W końcu odłączyli się od reszty i udali się we dwójkę na nocny spacer.

Paparazzi wszystko skrzętnie zarejestrowali. Dzięki temu wiemy, kto dokładnie jest mężczyzną wpatrzonym w aktorkę jak w obrazek.

Kim jest amant od Julii Wieniawy?

Z pewnością kojarzyć go będą fani polskiej muzyki alternatywnej. Raper Skip wspólnie z producentem Awgsem tworzą eklektyczny projekt o nazwie Miętha, oscylujący pomiędzy R&B, soulem i hip hopem. Artyści dorobili się już niemałego grona fanów, a ich talent doceniła m.in. Sanah, która nagrała z duetem piosenkę. Mocno siedząca w rodzimej scenie muzycznej Wieniawa najpewniej złapała ze Skipem kontakt przez wspólną pasję. Oboje w końcu starają się zaistnieć w świadomości słuchaczy.

Podczas spaceru dało się zauważyć, że muzyk czule obejmuje towarzyszkę. Wciąż nie wiemy jednak, co faktycznie ich łączy.

ZOBACZ TEŻ: Właśnie on skradnie jej serce? Huczy od plotek o adoratorach Julii Wieniawy

Czytaj także:

Krzysztof Skiba zrobił sceny na kozetce. Żona zaciągnęła go do salonu PEDICURE. Te miny rozbroiły nas dokumentnie

TYLKO U NAS! Julia Wieniawa o planach na przyszłość. W ten sposób nie czuła się już dawno

Właśnie on skradnie jej serce? Huczy od plotek o adoratorach Julii Wieniawy

2024-07-10T10:20:16Z dg43tfdfdgfd