"WIELKA GWIAZDA" KONFEDERATóW. WIEMY, KTO SIę ZA TYM JESZCZE KRYJE

Wiec Konfederacji w katowickim Spodku przejdzie do historii głównie za sprawą występu Jakuba Molędy, który rozpoczął show od widowiskowego podjazdu pod scenę motocyklem. Piosenkarz zaśpiewał swój przebój sprzed 30 lat "Mogę wszystko". Jego autorem jest Krzysztof Feusette, który współprowadzi program "W tyle wizji" emitowany w TVP Info.

Występ Jakuba Molędy spotkał się z bardzo dużą krytyką w mediach społecznościowych. Na stronie Molędy na Instagramie możemy m.in. przeczytać: "Serio? Konfederacja?", "Wstyd, dno, muł i wodorosty. Jestem zażenowany, zniesmaczony. Jak można? Naprawdę dla kasy można wszystko?".

Wśród strzelających w górę płomieni, dziecięca gwiazda sprzed lat zaśpiewała piosenkę "Mogę wszystko". To największy przebój w karierze Jakuba Molędy, który największe sukcesy odnosił jako wokalista młodzieżowej grupy L.O.27. Słowa utworu zostały jednak trochę zmienione i odpowiednio dopasowane do politycznego wydarzenia.

Znawca muzyki lat. 90. Mateusz Witkowski z podcastu Podcastex zwrócił uwagę, że autorem oryginalnego tekstu piosenki "Mogę wszystko" jest Krzysztof Feusette, który od lat związany jest z programem "W tyle wizji" w TVP Info.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Feusette jest felietonistą, autorem tekstów piosenek oraz dziennikarzem. Pracował m.in. w dzienniku "Rzeczpospolita", z którego odszedł w 2012 roku. Teraz działa w tygodniku "Sieci", o do 2016 roku w TVP Info, gdzie współprowadzi popularny program.

Zobacz także:

"Wielka gwiazda" na wiecu Konfederacji. Pod scenę wjechał na motorze

Wraz z kilkoma innymi autorami Feusette wydał książkę zatytułowaną "Dyktatura Gender". Odnosi się ona do tematów związanych z płcią i tym, jak kształtowana jest ona przez kulturę. Książka została przez wiele osób skrytykowana. Zarzucano, że głosi się w niej pseudonaukowe prawdy.

Krzysztof Feusette zajmuje się także muzyką. W 1997 roku został laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W tym samym roku został wydany utwór "Mogę wszystko" młodzieżowej grupy L.O.27. Feusette napisał również teksty piosenek do "Szeryfie, co tu się dzieje?" i "Nie patrz tak na mnie" wykonanych przez zespół Dżem.

Zobacz także:

Jest wśród nas. Setki osób śpiewały utwór zmarłej artystki

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat "One Piece" Netfliksa, masakrujemy "Ślub od pierwszego wejrzenia" i "Żony Warszawy", a także rozwiązujemy "Problem trzech ciał" i innych nadchodzących ekranizacji. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Czytaj także:

"Wielka gwiazda" na wiecu Konfederacji. Pod scenę wjechał na motorze

Bruno Mars na Open'er Festival 2018. Kolejna wielka gwiazda wystąpi w Gdyni

Nowy utwór Seweryna Krajewskiego. Teledysk zaskoczył internautów

2023-09-24T09:09:15Z dg43tfdfdgfd