WIELKA KINOWA PORAżKA STAłA SIę HITEM STREAMINGU

Sami w przeszłości pisaliśmy o tym, że „ich twarze pokryły zmarszczki, a włosy zostały przyprószone siwizną”, ale wciąż mają sporo siły w rękach i normą będzie też sprawne oko, które pozwala skutecznie celować. Chodzi oczywiście o serię filmów „Niezniszczalni”, która w ostatnim czasie ponownie rozgrzewa nagłówki w branżowych serwisach. Powody mogą was zdziwić. 

Gdy do kin trafiła czwarta część „Niezniszczalnych”, atmosfera mogła ulec pogorszeniu m.in. ze względu na bardzo złe recenzje, jakie zebrała ta produkcja. Równie przykrą wiadomością był fakt, że sprzedaż niekoniecznie była na zadowalającym poziomie. Krótko mówiąc, wszystko wyglądało na porażkę i mało kto mógł spodziewać się lepszego obrotu spraw. Co jednak w przypadku tego samego filmu, ale za to na platformach streamingowych? Jak to często bywa, tutaj mogła mieć miejsce niespodziewana rewolucja.

Redakcja poleca Fani są wściekli, a Disney ma rekordowe wyniki? „Akolita” zadziwia Tych 7 zwrotów używają osoby, którym brakuje empatii

Drugie życie „Niezniszczalnych” w streamingu?

Dziennikarze zagranicznego serwisu IGN przypominali już o tym, że nawet Dolph Lundgren tłumaczył, iż w jego oczach „Niezniszczalni 4” to produkcja, która miała wyraźne bolączki, a było to widać już na etapie scenariusza. O co chodzi? Lundgren podzielił się swoją oceną, że wspomniany scenariusz nie był dobry. Za problem wielu uzna również wyraźnie mniejsze zaangażowanie gwiazdy, jaką jest Sylvester Stallone.

No dobrze, ale czy na pewno powinniśmy skupiać się na wszystkich potencjalnie negatywnych aspektach? Może z tym filmem wcale nie jest tak źle, jak to niektórzy mówią? Gdy już minęło trochę czasu od słabej premiery kinowej, przyszedł czas na to, by „Niezniszczalni 4” zaczęli się pojawiać w platformach streamingowych. No więc jak film wypadł na rynku VOD? Okazało się, że zaskakująco dobrze!

Oglądaj

Niektóre polskie serwisy branżowe zwracają uwagę choćby na fakt, że w Amazon Prime Video ta produkcja zdołała wskoczyć na pozycję pośród najpopularniejszych tytułów i wiele wskazuje na to, że w streamingu może się przemienić w najprawdziwszy hit. Jeśli lubicie śledzić newsy ze świata filmów, to całkiem możliwe, iż zwrócicie uwagę właśnie na tego typu trend… w kinach filmy mogą sobie źle radzić, a potem stają się hitami streamingu.

Quiz: Dobrze znasz filmy Marvela? Na 6. pytaniu polegnie nawet Iron Man

1/15 Jakiego koloru jest Hulk? Dalej

Źródło: Antyradio/@RottenTomatoesTRAILERS/YouTube

Nie przegap:

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

2024-06-11T12:45:11Z dg43tfdfdgfd