WIELKIE ZAKOńCZENIE LATA W AMFITEATRZE W STARGARDZIE – KONCERT MICHAłA WIRASZKI I ZNAMIENITYCH GOśCI

Miłośnicy muzyki w Stargardzie otrzymują wyjątkową okazję do uczestnictwa w muzycznym wydarzeniu roku. Na przesilenie lata, w dniu 7 września o godzinie 18:00, w nowo odnowionym amfiteatrze wystąpią znani i lubiani artyści polskiej sceny muzycznej. Wśród gwiazd wieczoru znajdą się Michał Wiraszko oraz tacy wykonawcy jak Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Joanna Prykowska, Monika Borzym, Łukasz Drapała, Leszek Biolik, Olek Różanek, Eryka Wieleba, Przemek Wieleba i Paweł Krawczyk. Użytkownicy Stargardzkiej Karty Mieszkańca mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

To spotkanie artystyczne stanowi doskonałą okazję, aby zobaczyć amfiteatr po ostatniej modernizacji, która zyskała pozytywne opinie wśród publiczności. Właśnie teraz, po rekonstrukcji, amfiteatr może pomieścić blisko 4000 widzów, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem jest różnorodność oferty kulturalnej zapewnianej przez Stargardzkie Centrum Kultury, co pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie w bogatym kalendarzu imprezowym.

Bilety na koncert są już dostępne i można je nabywać w kasie kina Stargardzkiego Centrum Kultury. Miłośników muzyki i kultury zaprasza na to wyjątkowe wydarzenie Michał Wiraszko, stargardzianin i ambasador kultury, który dla swoich rodaków przygotowuje wieczór pełen znakomitej muzyki na żywo.

2024-07-11T09:19:33Z dg43tfdfdgfd