ZAKAZANY OWOC - TO WYDARZY SIę DO KOńCA MARCA. WIELKA INTRYGA ENDER! HALIT WPADNIE W SZAł! [19.03.2023]

Zobacz wideo: „Zakazany owoc”. Makabryczna śmierć jednego z głównych bohaterów!

Zakazany owoc - to wydarzy się do końca marca

Wiemy już, co wydarzy się w drugiej połowie marca w serialu "Zakazany owoc". Przygotowaliśmy streszczenia nowych odcinków tureckiej produkcji, które zostaną wyemitowane w dniach 20-31 marca. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów "Zakazanego owocu"!

Czytaj więcej na expressbydgoski.pl: Trzynasta emerytura 2023 - tyle dostaniesz na konto. Mamy tabelę wyliczeń "trzynastek"

To wydarzy się w drugiej połowie marca w serialu "Zakazany owoc"

Zobacz galerię

"Zakazany owoc" - gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" to serial wyprodukowany w 2018 roku. Turecka produkcja liczy łącznie 5 sezonów, podczas których zobaczymy aż 146 odcinków. W Polsce widzowie mogą liczyć na zdecydowanie większą liczbę odcinków. Telenowelę znad Bosforu można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP 2 o godz. 17:15.

"Zakazany owoc" - o czym jest serial?

"Zakazany owoc" to turecki serial, który pod koniec czerwca 2022 r. zastąpił na antenie Telewizji Polskiej uwielbianą przez widzów telenowelę "Miłość i przeznaczenie". Produkcja znad Bosforu opowiada historię dwóch sióstr - Yilidz i Zeynep, które mieszkają razem w ubogiej dzielnicy Stambułu i różnią się niczym ogień i woda. Yildiz to ta siostra, która marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Zeynep ma zgoła odmienne plany i marzenia - cieszy się z prostych, małych rzeczy.

Życie obu dziewcząt wywraca się do góry nogami, gdy na ich drodze stają ludzie majętni i przystojni biznesmeni. Turecka telenowela zaczyna się od momentu, w którym Yilidz poznaje Ender Argun - kobietę z wyższych sfer, która zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie.

Dziewczyna ma uwieść męża swojej pracodawczyni, kobieciarza ze złą reputacją. Kobieta chce mieć dowód, że mąż ją zdradza - w ten sposób uchroni swój majątek przy rozwodzie. Czy Yildiz zdecyduje się na ten krok?

2023-03-19T14:21:36Z dg43tfdfdgfd