ZAPYTALI AKTORKę O NAGą SCENę W "BRIDGERTONACH". ŚWIETNA RIPOSTA

Nicola Coughlan nie bierze jeńców. Wszyscy pytają ją o intymne sceny, które mają pojawić się w drugiej części trzeciego sezonu "Bridgertonów". Aktorka podkręca emocje i opowiada wprost o rozbieraniu się przed kamerą.

Trzecia odsłona "Bridgertonów" bije rekordy popularności. Tylko w minionym tygodniu serial odtworzono 11,6 mln razt, a w sumie trzecia odsłona przygód angielskiej socjety czasów regencji zgromadziła ponad 45 mln widzów. Jest to najlepszy wynik od kiedy platforma streamingowa zaczęła podawać liczbę osób oglądających ich programy (czyli od czerwca 2023 roku). Tym razem widzowie śledzą przygody Penelope Featherington i Colina Bridgertona. Fani czekają na drugą część sezonu, która będzie miała premierę już 13 czerwca. Tymczasem Nicola Coughlan podkręca jeszcze zainteresowanie kolejnymi odcinkami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazda "Bridgertonów" o rozbieranych scenach

Przypomnijmy, że w pierwszej części trzeciego sezonu intymne sceny mieli Jonathan Bailey i Simone Ashley, czyli główni bohaterowie poprzedniego sezonu, którzy teraz przeżywają swoje małżeńskie uniesienia. Kluczowa bohaterka trzeciego sezonu, czyli Penelope, musiała uporać się z odtrąceniem przez przyjaciółkę, byciem ghostowaną przez Colina i z utrzymaniem swojej tajemnicy. Penelope nie przestała fantazjować o miłosnych uniesieniach z Colinem, które w końcu spełniły się w ostatnim zaprezentowanym widzom odcinku.

Wiadomo, że w kolejnej części intymnych scen ma być więcej, o czym mówiła już Coughlan.

"Jest jedna scena, w której jestem przed kamerą całkiem naga i to był mój pomysł, mój wybór. Wkurzyłam się tymi wszystkimi dyskusjami na temat mojego ciała. W tamtej chwili przed kamerą poczułam się piękna i pomyślałam: ‘Kiedy będę mieć 80 lat, chcę spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie, jak cholernie seksownie wyglądałam!’" - powiedziała.

Zainteresowanie jest więc tak duże, że Nicola wciąż dostaje pytania o intymność na planie zdjęciowym. W trakcie wydarzenia promocyjnego w Dublinie usłyszała, że "jest odważna", godząc się na pokazanie siebie nago na ekranie. Odpowiedziała rozbrajająco.

- Wiesz, myślę, że to jest trudne, ponieważ kobiety o moim typie urody - kobiety z perfekcyjnym biustem - niewystarczająco często mogą oglądać podobne osoby na ekranach - rzuciła i dodała, że jest "dumną członkinią społeczności perfekcyjnych piersi". - Mam nadzieję, że dobrze się wam będzie na nie patrzeć - powiedziała.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" przestrzegamy przed wyjściem z kina za wcześnie na "Kaskaderze", mówimy, jak (nie)śmieszna jest najnowsza komedia Netfliksa "Bez lukru" oraz jaramy się Eurowizją. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Czytaj także:

"Jestem uwięziona w ciemności". Christina Applegate szczerze o chorobie i walce z depresją

Nr 1 wśród seriali na Netfliksie. Teraz to oglądają Polacy

Wycięli kultową scenę. Brytyjczycy oburzeni

2024-06-11T10:45:23Z dg43tfdfdgfd