ZGRABNA JUSTYNA STECZKOWSKA BIKINI! 51-LATKA JEST ZAKOCHANA W TYM KRAJU. JEJ FIGURA TO MARZENIE KAżDEJ KOBIETY 11.07.2024

51-letnia Justyna Steczkowska wyjechała do Chorwacji. Śle stamtąd piękne zdjęcia. Zobacz prywatną galerię zdjęć...

Justyna Steczkowska w bikini na wakacjach - kliknij tutaj

Zakochana w Chorwacji

Justyna Steczkowska zdecydowała się na urlop w słonecznej Chorwacji. 50-letnia piękność chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi wakacyjnymi zdjęciami. W najnowszym poście zapozowała w skąpym bikini.

Od dziś oficjalnie zaczynam wakacje. Mam zamiar nie robić nic przez dwa tygodnie, tylko cieszyć się swoimi dziećmi, wodą i słońcem - napisała diva polskiej sceny muzycznej pod jednym ze zdjęć.

Piękna Justyna Steczkowska swój urlop zaplanowała w Chorwacji. Pod jednym ze zdjęć napisała:

"Kocham wakacje na Chorwacji".

Trzeba przyznać, że na wakacyjnych fotografiach pani Justyna wygląda jak bogini. Jej ciało zapewne jest marzeniem wielu kobiet dążących do perfekcyjności. 50-latka dba o siebie, a najlepszym tego przykładem są te gorące zdjęcia...

Justyna Steczkowska cały czas na topie

Piosenkarka Justyna Steczkowska już od długiego czasu prężnie działa w branży muzycznej. Jej niepowtarzalny głos i charyzmatyczna osobowość sprawia, że jest przez wielu uważana za jedną z największych gwiazd polskiej sceny. Regularnie koncertuje dając fanom niezapomniane wrażenia, występuje na różnego rodzaju festiwalach, jak ostatnio można było ją zobaczyć m.in. w Opolu.

Jest laureatką licznych nagród muzycznych, w tym sześciu Fryderyków, dwóch Wiktorów, Superjedynki i Bursztynowego Słowika. Uhonorowana Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

2024-07-11T09:53:32Z dg43tfdfdgfd