DOBROWOLSKI źLE POTRAKTOWAł DODę. O WSPółPRACY Z REżYSEREM MóWI KRYSTIAN OCHMAN

Nie milkną echa afery przed festiwalem w Opolu. Przypomnijmy, że na Instagramie Dody pojawiło się nagranie, na którym zapłakana gwiazda ujawniła, jak została potraktowana przez reżysera koncertu „Debiuty”. Mikołaj Dobrowolski nie przebierał w słowach, nie zabrakło także wulgaryzmów. Kiedy sprawa stała się głośna, publicznie przeprosił Dodę, publikując oświadczenie na Instagramie Telewizji Polskiej. Teraz o współpracy z Dobrowolskim opowiedział Krystian Ochman.

Zobacz także: Doda ze łzami w oczach mówi, jak ją potraktowano w Opolu. TVP przeprasza

Krystian Ochman wspomina współpracę z Dobrowolskim. Nie ma mu nic do zarzucenia

Krystian Ochman reprezentował nasz kraj w ubiegłorocznej Eurowizji. Jak się okazuje, występ pomógł mu przygotować Mikołaj Dobrowolski, o którym ostatnio mówią wszyscy. W rozmowie z portalem Plejada.pl Ochman wspominał to następująco:

Współpracę z Mikołajem na Eurowizji wspominam bardzo dobrze. Zawsze był przygotowany, merytoryczny i miły. Nawet jeśli się w czymś nie zgadzaliśmy, to zawsze osiągaliśmy kompromis.

Słowa Krystiana Ochmana potwierdził Plejadzie także manager artysty, Maciej Durczak:

Mikołaj Dobrowolski pracuje w telewizji od lat, więc współpracowałem z nim na wielu polach i mogę powiedzieć od siebie, że nigdy nie miałem z nim żadnej krzywej sytuacji. Nigdy niczego złego ja ani moi artyści nie doświadczyliśmy z jego strony.

Zobacz także: Agnieszka Hyży zażartowała ze zwolnień Edwarda Miszczaka. Dyrektor programowy Polsatu jej odpowiedział

2023-06-07T09:35:35Z dg43tfdfdgfd