AKACJOWA 38 ODCINEK 107. JULIANA MOżE UMRZEć. STRESZCZENIE ODCINKA [07.06.2023]

Akacjowa 38 odcinek 107. Streszczenie

Justo ratuje Manuelę z pożaru w kawiarni. Juliana jest ciężko ranna, jej życie jest zagrożone. Casilda jest wdzięczna Pablowi, który ją uratował. Felipe postanawia częściej przebywać poza domem.

Kiedy i gdzie oglądać 107. odcinek AKACJOWEJ 38?

107. odcinek Akacjowej 38 będzie można obejrzeć w środę 7 czerwca. Zostanie on wyemitowany na stacji TVP2 o godzinie 18:45. Odcinek potrwa około 40 minut.

Co wydarzyło się w poprzednim odcinku? Streszczenie 106. odcinka

Consuelo namawia córkę na przejażdżkę rowerem, który jest nowością. Do tego kobiety muszą włożyć spodnie, a to wywołuje skandal. Celia jest załamana zachowaniem matki, a Felipe wciąż ją krytykuje. German kończy leczenie Justa. Mężczyzna wciąż nie odzyskał pamięci, ale jego stan zdrowia jest dobry. Wypytuje Germana o Manuelę. W kawiarni wybucha pożar. Nikt nie podejrzewa, że ogień został podłożony celowo. Pablo zauważa dym i rusza na ratunek.

O czym opowiada serial "Akacjowa 38"? Fabuła

Rok 1899. Justo wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę. Carmen jest w zaawansowanej ciąży. Broniąc się, uderza męża w głowę. Jest przekonana, że go zabiła. Ucieka z domu wraz ze swoją matką, Teresą. Kobiety zabierają cenny zegarek, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Wywożą ciało Justa i zagrzebują je płytko w lesie. Carmen rodzi dziewczynkę, której nadaje imię Inocencia. Teresa podejmuje decyzję, by zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Teresa i Carmen zmieniają imiona. Teraz nazywają się Guadalupe i Manuela.

2023-05-19T16:21:59Z dg43tfdfdgfd