AKACJOWA 38 ODCINEK 418. IMPREZY Z PROSTYTUTKAMI. STRESZCZENIE ODCINKA [18.07.2024]

Przeczytaj poniższe streszczenie 418. odcinka "Akacjowej 38", aby dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły.

Akacjowa 38 odcinek 418. Streszczenie

Po zagraniu w filmie Martin zdobywa popularność. Jest to powodem zazdrości Servanda. Celia nie chce, aby Tano jechał do szkoły dla uzdolnionych dzieci. Boi się, że straci syna. Cayetana gości księcia w domu. Całują się, lecz kobieta nie pozwala na więcej. Trini dowiaduje się, że ich mieszkanie przejął Clemente Heredia, który urządza imprezy z prostytutkami.

Kiedy i gdzie oglądać 418. odcinek AKACJOWEJ 38?

418. odcinek Akacjowej 38 będzie można obejrzeć w czwartek 18 lipca. Zostanie on wyemitowany na stacji TVP2 o godzinie 18:45. Odcinek potrwa około 40 minut.

Co wydarzyło się w poprzednim odcinku? Streszczenie 417. odcinka

Liberto prawi miłe słówka Rosinie. Choć kobieta uważa go za człowieka bez zasad, nie potrafi oprzeć się jego urokowi. Guadalupe zdradza Maurowi, że przed zniknięciem Ursula chciała zatrzymać się w hotelu Paryskim. Martin znajduje pracę dorywczą przy kręceniu filmu. Cayetana ma nowego adoratora, księcia Hermelanda. Ramón przegrywa sprawę. Traci majątek, łącznie z mieszkaniem na Akacjowej.

O czym opowiada serial "Akacjowa 38"? Fabuła

Rok 1899. Justo wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę. Carmen jest w zaawansowanej ciąży. Broniąc się, uderza męża w głowę. Jest przekonana, że go zabiła. Ucieka z domu wraz ze swoją matką, Teresą. Kobiety zabierają cenny zegarek, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Wywożą ciało Justa i zagrzebują je płytko w lesie. Carmen rodzi dziewczynkę, której nadaje imię Inocencia. Teresa podejmuje decyzję, by zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Teresa i Carmen zmieniają imiona. Teraz nazywają się Guadalupe i Manuela.

2024-07-10T13:10:16Z dg43tfdfdgfd