CZY SIOSTRA JOANNY KRUPY PODEJMIE WSPółPRACę Z SYNEM EDYTY GóRNIAK? MARTA KRUPA PRZYZNAłA, żE JAKO PIOSENKARKA NIEźLE RADZI. ZDJĘCIA

Ostatnio plotkarskie media sporo piszą o Marcie Krupie, siostrze Joanny. To jednak nie dziwi, bowiem panie zaczęły się wspólnie pokazywać na celebryckich spotkaniach w stolicy.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Wiadomo, w blasku sławniejszej siostry, łatwiej się ogrzać. Choć trzeba przyznać, że Marta robi wszystko, by pójść własną ścieżką kariery.

SYN EDYTY GÓRNIAK MÓWI O PENSJI. KWOTA SZOKUJE, A MAMA WYJAŚNIA - KLIKNIJ TUTAJ

Zdaniem muzycznego środowiska, z powodzeniem odnalazła się w roli piosenkarki. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że szuka rapera, który dodałby kolorytu jej utworom. Szybko pojawiły się spekulacje, czy może już niedługo usłyszymy jej wspólną piosenkę z synem Edyty Górniak, Allanem Krupą?

Marta Krupa przyznała, że jako piosenkarka nieźle radzi sobie w Polsce. Jej utwór jest chętnie oglądany w serwisie YouTube, a już teraz ma materiał na płytę.

- Dobrze. Bardzo dobrze. Moja piosenka w 3 tygodnie zdobyła 400 tysięcy odsłon na YouTubie. Kolejna piosenka będzie na karnawał. Mam już nagranych 9 piosenek. Nie mogę się doczekać aż każdy usłyszy te utwory.

Czy realna jest współpraca z Alllanem? - Jest to możliwe - mówi. Ja szukam rapera do moich piosenek. Piszę teksty po angielsku, niestety po polsku nie dam rady, ale byłoby fajnie mieć rapera - oceniła.

Zobacz galerię

Marta próbowała już swoich sił w modelingu i aktorstwie. Razem ze swoją starszą siostrą zagrała w filmie dokumentalnym „Lauren Hildebrandt: Live from Hollywood”. Największą popularność zyskała jednak dzięki udziałowi w 13. edycji tanecznego show TVN „Taniec z Gwiazdami”. Tańczyła w parze z Przemysławem Juszkiewiczem - odpadli dość szybko, bo już w drugim odcinku, zajmując ósme miejsce.

JOANNA KRUPA JEST JUŻ PO ROZWODZIE. PO PROSTU MIŁOŚĆ WYGASŁA ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ

Prywatnie była żoną amerykańskiego kierowcy wyścigowego Marco Andrettiego, z którym związana była od 2008 roku. Para pobrała się 23 września 2017 roku w Stanach Zjednoczonych. Małżonkowie mieszkli razem w Pensylwanii. Rozstali się w 2021 roku.

2024-07-11T06:39:50Z dg43tfdfdgfd