GRACZE żEGNAJą LANCE'A REDDICKA. NIETYPOWY SPOSóB NA ODDANIE HOłDU

W ostatnich dniach świat obiegła bardzo smutna informacja. W wieku 60 lat zmarł Lance Reddick, aktor znany m.in. z serii John Wick. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Amerykanin był ściśle związany z grami Destiny, gdzie podkładał głos pod Komandora Zavali. Gracze nigdy o tym nie zapomnieli i złożyli zmarłemu bardzo nietypowy, lecz wzruszający hołd.

Lance Reddick zasłynął jako aktor w wielu filmowych i serialowych produkcjach. Pierwsze profesjonalne role dostał pod koniec lat 90. ubiegłego stulecia, natomiast jego najnowszą produkcją jest jeszcze przedpremierowy John Wick 4, który do kin w Polsce trafi 24 marca. Aktor był też zaangażowany w prace przy grach komputerowych, a szczególnie serii Destiny od studia Bungie. Gracze wspominają go jako jedną z najbardziej zaangażowanych osób w proces powstawania gry.

Nietypowy sposób na oddanie hołdu. Gracze się zjednoczyli

W grze Destiny 2 znajduje się wirtualny pomnik Komandora Zavali, który jest odpowiednikiem Lance'a Reddicka. To właśnie tam ostatniej nocy zebrały się dziesiątki graczy, by po raz ostatni oddać hołd zmarłemu. Używali oni w grze specjalnych animacji, m.in. płaczu, serca czy salutowania, by jednogłośnie pokazać, jak ważny dla nich i dla ich ulubionej gry był Reddick.

Głos zabrało także studio Bungie, które wyraziło głęboki żal po stracie tak ważne osoby dla jednej z ich flagowych produkcji. Wszyscy byli zgodni, że odeszła osoba, która jak mało kto potrafiła pokazać i wyrazić pasję, nie tylko do gier Destiny. "Praca z nim nad Destiny była najlepszym momentem mojej kariery. Wszystko, co o nim myślicie jest prawdą. Chętny do współpracy, niesamowicie miły i bardzo utalentowany. Będzie nam ciebie brakowało Lance” — napisał Desmondia3, jeden z deweloperów Bungie.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2023-03-19T13:58:41Z dg43tfdfdgfd