KSIążę WILLIAM NIE CHCE POWROTU HARRY'EGO. SYTUACJę MOżE URATOWAć KRóL

Książę Harry otrzymał całkowity zakaz powrotu do rodziny królewskiej. Taką rewelację ogłosiła Hilary Fordwich, brytyjska ekspertka od spraw królewskich. Tę stanowczą decyzję miał podjąć nikt inny, jak książę William, który od dawna jest skonfliktowany z młodszym bratem.

Hilary Fordwich była niedawno gościnią Fox News Digital i to właśnie podczas tej rozmowy podzieliła się tym newsem. "Książę William wydał bezwzględny zakaz powrotu Harry'ego do królewskiej rodziny" — mówiła Fordwich.

Książę William nie chce powrotu Harry'ego. Sytuację może uratować król

Jak dodaje ekspertka, jeśli ktoś miałby zmiękczyć stanowisko wobec księcia Harry'ego, to byłby to król Karol III, który tęskni za swoim "ukochanym chłopcem". Jednak nawet on nie jest w stanie przekonać Williama, który stanowczo odmawia rozmowy z bratem.

Te doniesienia pojawiły się niedługo po tym, jak były królewski lokaj, Grant Harrold, powiedział "New York Post", że Harry musi zrobić jedną rzecz, by wrócić do rodziny.

[object Promise]

— stwierdził Harrold.

Tymczasem zdaniem Hilary Fordwich książę William nie jest w ogóle przekonany do pojednania z bratem. "Wybaczenie Harry'emu jego skandalicznych wybryków to ostatnia rzecz, jaką chciałby zrobić William" — twierdzi ekspertka.

Harry rzadko odwiedza rodzinę od momentu, kiedy w 2020 r. zrezygnował z obowiązków królewskich i przeprowadził się do Kalifornii z Meghan Markle. W książce "Ten drugi" opisuje rywalizację z Williamem. Harry twierdzi, że podczas kłótni w 2019 r. William nazwał Meghan "trudną" i "niegrzeczną", a potem go zaatakował.

Jak twierdzi brytyjska dziennikarska Helena Chard, król Karol III jest skłonny pojednać się z młodszym synem. "William nie jest tak wyrozumiały, jak król Karol i ma o wiele bardziej stanowcze podejście do księcia Harry'ego" — mówi Chard. Według niej król "pozostawił drzwi otwarte" dla Harry'ego. "On jest skłonny wybaczyć, nie porzuci syna" — stwierdziła.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-10T08:29:55Z dg43tfdfdgfd