PRZYSIęGA - ZOSTAłO KILKA ODCINKóW, A POTEM FINAł SERIALU. CO SIę WYDARZY I CO PóźNIEJ POKAżE TVP [19.03.23]

Tak zakończy się serial "Przysięga"

Taki będzie finał serialu "Przysięga"

Wiemy już, że ostatni odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany pod koniec marca. Turecka telenowela zakończy się na 838. odcinku, który Telewizja Polska pokaże w środę, 29 marca. Zostało raptem kilka dni!

Czytaj więcej na expressbydgoski.pl: To koniec emisji Przysięgi. Serial znika z anteny!. Wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku!

Do zakończenia "Przysięgi" pozostało niewiele czasu. Wiemy już, jak zakończą się perypetie Emira i Gulperi oraz Kemala i Narin! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Przysięga" do końca emisji telenoweli. Informujemy także, jaki serial zastąpi "Przysięgę" TVP po zakończeniu emisji telenoweli.

Zobacz galerię

Kiedy i gdzie oglądać serial "Przysięga"?

Serial "Przysięga" emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej pięć razy w tygodniu. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP 1. Odcinki dostępne są również w usłudze VOD.

Premiera serialu "Przysięga" w Polsce odbyła się 3 września 2019 roku na antenie TVP 1. Polski nadawca stosuje odmienny niż w oryginale podział treści na odcinki. Ma to związek z tym, że jeden odcinek tureckiego oryginału trwa nawet 70 minut, a Telewizja Polska emituje produkcję w epizodach 45-minutowych.

2023-03-19T13:51:19Z dg43tfdfdgfd