TAK MIESZKA MAGDA GESSLER. SłAWNA RESTAURATORKA żYJE PO KRóLEWSKU. ZOBACZ, JAK SPęDZA CZAS GWIAZDA „KUCHENNYCH REWOLUCJI”

Magda Gessler to topowa restauratorka, która ma rzesze fanów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad milion followersów. Gwiazda rodzimej gastronomii ma dwa domy i dzieli życie między Polską i Kanadą. Zobacz, jaki styl kocha Magda Gessler. Tak się urządziła w ogromnym domu za miastem gwiazda „Kuchennych rewolucji”.

Gdzie mieszka Magda Gessler? Tutaj urządziła się kultowa restauratorka

Magda Gessler żyje na dwa domy. Mnóstwo czasu spędza w Polsce, ale często odwiedza też Kanadę, gdzie realizuje się zawodowo mąż restauratorki – Waldemar Kozerawski. Partner Magdy Gessler jest lekarzem i od lat prowadzi klinikę medycyny estetycznej w Toronto. Dlatego właśnie tutaj królowa polskiej gastronomii ma swoją drugą przystań.

Luksusowa polska willa z ogrodem Magdy Gessler jest zlokalizowana nieopodal stolicy. Tu, w podwarszawskim Łomiankach, celebrytka odpoczywa od obowiązków zawodowych i zgiełku miasta. Malownicze sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego i starorzecza Wisły jest idealne na długie spacery oraz rekreację z bliskimi i przyjaciółmi.

Atutem podwarszawskiego domu Magdy Gessler jest duży taras i przestronny ogród, gdzie można się zrelaksować, gdy tylko aura dopisuje i zza chmur wychodzi słońce. Tutaj swój raj ma ukochany psiak restauratorki – Gucio.

Zobacz w naszej galerii przytulny dom z ogrodem Magdy Gessler. Tu uwiła gniazdko!

Jak mieszka Magda Gessler, gdy jest w Polsce? Taki styl pokochała restauratorka

Wyjątkowe wnętrza domu Magdy Gessler są urządzone z wielkim rozmachem i przepychem. Luksusowa willa jest zaaranżowana w eklektycznym stylu.

Przestrzeń kipi m.in.:

  • odważnymi kolorami (np. czerwień, pomarańcz, żółty);
  • wielobarwnymi dekoracyjnymi tkaninami;
  • obrazami w złoconych ramach;
  • pamiątkami z podróży;
  • wyjątkowymi lampami;
  • przepięknymi klasycznymi lustrami;
  • bibelotami z klasą;
  • ozdobami z duszą;
  • modnymi kwiatami w wazonach i doniczkach.

Liczne barokowe elementy elegancko dopełniają pałacowy klimat wnętrz. Tuż przy schodach, które prowadzą na piętro, możemy podziwiać kwiatowy motyw, którym ozdobiona jest ściana. Ciepłe barwy, kominek, półkoliste łuki, nietuzinkowe meble vintage i drewniana podłoga subtelnie ocieplają przestrzeń.

Zaglądamy do kuchni Magdy Gessler. Tu gotuje gwiazda „Kuchennych rewolucji”

Kuchnia w podwarszawskim domu Magdy Gessler jest urządzona w klasycznym stylu, który idealnie współgra z pozostałymi wnętrzami luksusowej willi celebrytki.

Fronty szafek z jasnego drewna w ciepłej tonacji kolorystycznej są ozdobione klasycznym ramiakiem, który subtelnie zdobi zabudowę meblową. Ściana nad blatem jest wykończona beżową glazurą w niedużym formacie, co dyskretnie podkreśla tradycyjny klimat wnętrza. Uroku kuchni dodają uroczo marszczone zasłony w oknie w formie rolety rzymskiej.

Uwagę w kuchennym wnętrzu przykuwa fachowy piec do wypieków, w którym można przygotować chleb domowej roboty.

Zobacz, jak prezentuje się wyjątkowy dom z ogrodem Magdy Gessler:

Zobacz galerię

To też może cię zainteresować: Gdzie mieszka Anna Maria Jopek? Tu się urządziła piosenkarka w pięknej Portugalii. Zobacz, gdzie zainwestował w mieszkanie Marcin Kydryński

2024-07-11T07:07:19Z dg43tfdfdgfd