TO WYDARZY SIę W SERIALU "AKACJOWA 38" PO WEEKENDZIE. CAYETANA MA NOWEGO ADORATORA. TO KSIążę! [10.07.24]

Trini podejrzewa, że to Clemente stoi za pozwem przeciwko Ramonowi. Nocne uniesienia Casildy i Martina nieco irytują Rosinę. Cayetana ma nowego adoratora. To arogancki książę Hermelando. Zobaczcie w naszej galerii, co wydarzy się w serialu "Akacjowa 38" po weekendzie.

To wydarzy się w serialu "Akacjowa 38" po weekendzie. Mamy streszczenia!

Przed oficjalnym otwarciem szkoły, Cayetana najpierw składa kwiaty na Akacjowej, na cześć Germana i Carloty. Przybywa wielu znamienitych gości - wśród nich przystojny książę Somoza, który się do niej zaleca. Tymczasem Servando ugaszcza Paciencię w La Deliciosie i głośno śpiewa dla niej jotę.

Ramon znajduje się w coraz trudniejszej sytuacji. Zgłasza się świadek, który oskarża go o pobicie. Humildad chce wrócić do fundacji. Cayetana jest temu przeciwna, ale musi się liczyć ze zdaniem księdza Fructuosa. Pablo chce kupić konia i zacząć się ścigać. Rosina dowiaduje się, że rozchełstany mężczyzna, który w jej salonie prawił jej komplementy to Liberto - bratanek Susany.

Zobaczcie w naszej galerii streszczenia serialu "Akacjowa 38". To wydarzy się w odcinkach po weekendzie:

Zobacz galerię

"Akacjowa 38" - hiszpańska telenowela kostiumowa

"Akacjowa 38" to hiszpańska telenowela emitowana premierowo od 2015 do 2021 roku. Serial został wyprodukowany przez Boomerang TV dla Televisión Española i był emitowany na kanale La 1. Wyprodukowano w sumie siedem sezonów tej telenoweli (blisko 1500 odcinków). W serialu pojawiają się między innymi: Sheyla Fariña jako Manuela Manzano, Roger Berruezo jako Germán (główni bohaterowie w pierwszym sezonie), Sara Miquel jako przebiegła i bezwzględna Cayetana, Ana del Rey jako Trini Crespo, Alba Brunet jako Leonor.

  • Akcja serialu rozgrywa się na początku XX wieku w dzielnicy Madrytu. Fabuła koncentruje się na życiu, miłościach i intrygach mieszkańców burżuazyjnej kamienicy oraz ich służby.

Zobacz także: Tak się skończy 2. sezon serialu "Złoty chłopak". Uwaga - czytasz na własną odpowiedzialność!

2024-07-10T12:01:55Z dg43tfdfdgfd