TOM CRUISE MYśLI O ODNOWIENIU KONTAKTU Z CóRKą PO 10 LATACH. "CHCIAłBY Ją ZWABIć DO KOśCIOłA SCJENTOLOGICZNEGO"

Tom Cruise od ponad dekady nie ma kontaktu ze swoją pełnoletnią już córką. Informator zagranicznego serwisu ujawnia, że ten powoli myśli o odnowieniu więzi z Suri. Chciałby, aby należeli do tego samego kościoła...

Suri Cruise jest owocem miłości Toma Cruise'aKatie Holmes, którzy przez sześć lat tworzyli małżeństwo. Para rozwiodła się w 2012 roku i wówczas musieli podjąć mnóstwo decyzji związanych z opieką nad córką, która miała wtedy zaledwie sześć lat.

Według informacji, do których dotarły zagraniczne media, Tom Cruise świadomie zrezygnował z kontaktu z córką. Ponoć jako jeden z najbardziej prominentnych scjentologów stwierdził, że najlepszym dla niego będzie pozostanie w sekcie i urwanie kontaktu z rodziną. Niewykluczone, że po ponad dekadzie będzie chciał odnowić kontakt z Suri Cruise.

Zobacz: Suri Cruise nie widziała Toma Cruise'a od PONAD DEKADY. Córka gwiazdorskiej pary ZMIENIŁA nazwisko!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dzieci Lary Gessler nie pójdą do komunii. Restauratorka MIAŻDŻY KOŚCIÓŁ: "Ryba psuje się od głowy"

Tom Cruise chce zwabić córkę do Kościoła Scjentologicznego?

Suri Cruise oficjalnie weszła w dorosłość. 18-latka nie tak dawno temu skończyła szkołę, a podczas uroczystego rozdania dyplomów goście zauważyli, że ta zmieniła nazwisko na Suri Noel. Nie przeszkadza to jej ojcu w wizji potencjalnego odnowienia kontaktu. Według Daily Mail chciałby, aby połączyła ich wiara.

Cruz jest scjentologiem od niemal 40 lat. To pewne, że gdy jego córka będzie starsza, chciałby z nią odnowić kontakt i zwabić do Kościoła Scjentologicznego. Problem w tym, że Suri całkowicie się od niego odcięła - przekazuje informator Daily Mail.

Zobacz: Tom Cruise od ponad 10 lat NIE WIDZIAŁ córki. Informator ujawnia powody. "SAM o tym zadecydował"

Czytaj także:

Tom Cruise ODEJDZIE Z KOŚCIOŁA SCJENTOLOGICZNEGO?! "Chce spotykać się z córką"

Tom Cruise nie widuje się z córką, bo uważa, że... jest opętana!

Tom Cruise spotka się ze swoją córką po 5 LATACH? "Zaczął zbierać prawników"

2024-07-10T11:51:57Z dg43tfdfdgfd