ZŁOTY CHŁOPAK ODC. 219. IFAKAT TRACI DACH NAD GłOWą. STRESZCZENIE ODCINKA [17.07.24]

Przeczytaj poniższe streszczenie 219. odcinka serialu "Złoty chłopak", aby dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły.

"Złoty chłopak" odc. 219. Streszczenie

Halis każe wyrzucić Ifakat z rezydencji. Gulgun z radością pozbywa się rywalki. Zachowanie Akina przeraża Seyran. Kazim jest zaskoczony widząc w rezydencji karetkę. Esme ma żal do męża, że poświęca swój czas Zerrin zamiast szukać córki.

Kiedy i gdzie oglądać 219. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

219. odcinek serialu "Złoty chłopak" będzie można obejrzeć w środę 17 lipca. Zostanie on wyemitowany na stacji TVP1 o godzinie 14:00. Odcinek potrwa około 45 minut.

Co wydarzyło się w poprzednim odcinku? Streszczenie 218. odcinka

Kazim ma żal do Ferita, że nie zadbał o bezpieczeństwo Seyran. Mezide i Hattuc opowiadają swoją historię z przeszłości. Kazim torturuje Sertera. Sehmuz nocuje w pokoju Ifakat. Kaya postanawia zdemaskować kochanków.

O czym opowiada serial "Złoty chłopak"? Fabuła

Yilidz i Zeynep to dwie siostry mieszkające razem w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Pewnego razu poznaje Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Ta zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że mąż ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie... Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

2024-07-10T12:55:03Z dg43tfdfdgfd