„ZłOTY CHłOPAK” ODCINEK 198. SZANTAżOWANA SEYRAN ODZIERA FERITA Z NADZIEI, A ON... ROBI TO SAMO PELIN! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 198. odcinek tureckiego serialu „Złoty chłopak”. Seyran, chcąc uratować Orhana, przekreśli wszelkie nadzieje Ferita na naprawienie ich związku. Pelin ucieknie ze szpitala, a İfakat będzie musiał przyjąć gorzkie słowa. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 198. odcinku „Złotego chłopaka”.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z SERIALU

„Yalı Çapkını” od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1 o godz. 14:00.

198. odcinek serialu „Złoty chłopak” w środę, 12.06.2024:

Streszczenie 198. odcinka „Złoty chłopak”:

W 198. odcinku „Złotego chłopaka” dojdzie do kolejnego starcia pomiędzy Serterem a Feritem. Sytuację załagodzi Akin, który pojawi się nagle na miejscu zdarzenia. Seyran, chcąc uratować Orhana, przekreśli wszelkie nadzieje Ferita na naprawienie ich związku, mówiąc mu wprost, że ona i Akin są parą.

O czym ty mówisz? Co to za bzdury? – pyta zdumiony Ferit.

Chcę po prostu iść własną drogą. Dopóki jesteś w moim życiu, to niemożliwe.... – tłumaczy ze spokojem w głosie Seyran.

Co jest niemożliwe? Dlaczego nie możesz iść ze mną, Seyran? Mówiłaś, że Akin jest tylko twoim kolegą ze studiów – kontynuuje Ferit.

Jak potoczą się ich losy? Czy Seyran faktycznie będzie się spotykać z Akinem?

Będzie się działo także u pozostałych bohaterów. Pelin ucieknie ze szpitala, a Doruk będzie próbował zbliżyć się do Asuman. Orhan poprosi İfakat, by nie pojawiała się więcej w więzieniu. Suna odwiedzi rodzinę w nowym domu.

Zobacz galerię

Serial „Złoty chłopak” w Polsce

28 sierpnia 2023 r. w polskiej telewizji zadebiutował nowy turecki serial - „Złoty chłopak” (tur. Yalı Çapkını). Nowe odcinki są emitowane od poniedziałku do piątku o stałej porze na antenie TVP 1 o godz. 14:00, zaś powtórki - o godz. 6:05.

Serial „Złoty chłopak” - ile odcinków ma 2. sezon?

W piątek 16 lutego zakończyła się w polskiej telewizji emisja 1. sezonu na 119. odcinku. Drugi sezon serialu rozpoczął się od odcinka 120., wyemitowanego 19 lutego 2024 roku. Drugi sezon popularnej telenoweli liczy 132 odcinków.

O czym jest serial „Złoty chłopak”?

Halis Korhan, właściciel dużego holdingu jubilerskiego, mimo że przekazał zarządzanie firmą synowi Orhanowi i najstarszemu wnukowi Fuatowi, nadal podejmuje najważniejsze decyzje w firmie. Gdy z Ameryki wraca młodszy wnuk Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się dość nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej İfakat. Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i jego pięknych córek, Suny i Seyran. İfakat decyduje, że Suna jest odpowiednią dziewczyną dla Ferita, rodzina Korhan udaje się do Gaziantep, aby poprosić Sunę o rękę. Jednak wcześniej Ferit przypadkowo spotyka Seyran i to ją postanawia poślubić - brzmi opis.

Obsada serialu „Złoty chłopak”. Kto jest kim?

W obsadzie nowego tureckiego serialu TVP występują:

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

2024-06-11T13:04:27Z dg43tfdfdgfd