MATEUSZ UDUSIł I ZAKOPAł OLę W LESIE POD KLUCZBORKIEM? DOPIERO śWIęTOWALI ROCZNICę śLUBU

Byli przykładnym małżeństwem. W mediach społecznościowych aż roi się od ich wspólnych zdjęć. Wyglądali na szczęśliwych. Tymczasem Mateusz F. podejrzany jest o potworną zbrodnię. Miał okrutnie zabić żonę, ukryć jej ciało, a potem udawał, że kobieta zaginęła. Kluczbork (woj. opolskie) i okolice są wstrząśnięte straszną śmiercią kandydatki do rady miejskiej.

Straszna zbrodnia na Opolszczyźnie poruszyła lokalną społeczność. W potwornych okolicznościach zginęła znana w Kluczborku kandydatka do miejskiej rady, Aleksandra F.

Zbrodnia pod Kluczborkiem. Nie żyje kandydatka na radną

Początkowo wszyscy myśleli, że kobieta zaginęła, ale nikt nie dopuszczał myśli, że stało jej się coś złego. W domu na Aleksandrę F. czekały bowiem dzieci. Dwie córeczki i synek.

Mąż kobiety, Mateusz F. zgłosił jej zaginięcie, a na Facebooku zaapelował o pomoc w poszukiwaniach. Jego wpis jednak dał wiele do myślenia. Napisał w nim wprost, że kobieta wyszła z domu... pijana, a na jej konto wrzucił film, na którym widać Aleksandrę F. podczas rodzinnej imprezy. Na nagraniu miała piwo i paliła papierosa. Towarzyszyły jej córeczki oraz członkowie rodziny, w tym mąż, ale jego na filmie nie było widać.

Straszna śmierć kandydatki na radną. Potworne ustalenia śledczych. Słowa jej męża mówią wszystko

Śledczy: mąż zabił żonę, a jej ciało zakopał w lesie

[object Promise]

– napisał w sieci mąż kobiety.

Dramat w Krakowie. Szaleniec z siekierą wtargnął do biurowca. Pracownik firmy walczy o życie!

Policji także zgłosił zaginięcie żony. Ale jego wersja wydarzeń od razu budziła wątpliwości kryminalnych. Byli pewni, że mężczyzna nie mówi prawdy. Szybko wyszło na jaw, że mieli rację. W poniedziałek, 8 lipca, o godz. 15.40 znaleziono ciało Aleksandry F. Zostało zakopane płytko pod ziemią w lesie w miejscowości Nasale. Tu para ma dom letniskowy.

Straszna zbrodnia pod Kluczborkiem. Aleksandra F. została zamordowana. Udusił ją mąż?

– W dniu 9 lipca prokurator z Prokuratury Rejonowej w Kluczborku ogłosił Mateuszowi F. zarzut zabójstwa żony. Według poczynionych ustaleń do zbrodni doszło poprzez ucisk na szyję ofiary. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tej zbrodni oraz opisał jej okoliczności. Wedle słów podejrzanego do uduszenia żony doszło w trakcie kłótni na tle spraw osobistych

– powiedział "Faktowi" prok. Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Aleksandra i Mateusz F. uchodzili za zgodne i kochające się małżeństwo. Pobrali się w 2007 r. 29 grudnia 2023 r. świętowali 16. rocznicę ślubu.

Zabił żonę i udawał, że zaginęła? W grudniu obchodzili 16. rocznicę ślubu

Z tej okazji na Facebooku pani Aleksandra opublikowała wpis.

– 16. rocznica ślubu – napisała. Dodała do tego serduszko, lampki szampana oraz zdjęcie. Na fotografii jest razem z mężem. Siedzą wtuleni w siebie na łóżku. Mąż czule obejmuje panią Aleksandrę w pasie i policzkiem wtula się w jej włosy.

Pod postem zaroiło się od komentarzy i gratulacji od znajomych.

[object Promise]

"Gratulacje, samych szczęśliwych dni",

[object Promise]

– pisali internauci.

Na wszystkie gratulacje pani Aleksandra odpowiadała z uśmiechem i wdzięcznością.

Podobnych zdjęć z mężem pani Aleksandra publikowała więcej. Lubiła dzielić się ze znajomymi swoim szczęściem.

Mateusz F. miał zabić żonę. Przyznał się do zbrodni. Powiedział, że udusił, bo się pokłócili

Co się więc wydarzyło w ich małżeństwie, że doszło do takiej tragedii? Na te wszystkie pytania będą teraz musieli odpowiedzieć śledczy.

[object Promise]

– powiedział "Faktowi" prok. Bar.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-10T11:47:14Z dg43tfdfdgfd