NIE żYJE GWIAZDOR "ALFA". ZOSTAł ZNALEZIONY W SAMOCHODZIE ZAPARKOWANYM NA PARKINGU

Smutne wieści napłynęły ze Stanów Zjednoczony. W tragicznych okolicznościach zmarł gwiazdor kultowego serialu "Alf". Aktor został znaleziony w swoim samochodzie, który zaparkowany był na parkingu. Benji Gregory, znany z roli Briana Tannera, zmarł w wieku 46 lat. Informację przekazała siostra aktora.

Gwiazdor "Alfa" został znaleziony martwy 13 czerwca, a więc niemal miesiąc temu. Jednak dopiero teraz jego siostra przekazała tę smutną informację w mediach społecznościowych.

Aktor "Alfa" nie żyje. Benji Gregory zmarł w wieku 46 lat

Jak w poście na Facebooku przekazała siostra aktora, Rebecca, Benji Gregory został znaleziony martwy 13 czerwca w swoim samochodzie przed jedną z placówek banku Chase w Arizonie.

Oficjalna przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana, ale rodzina przypuszcza, że Gregory udał się do banku, aby zdeponować czeki, niestety nie zdołał tego zrobić. Jak możemy przeczytać, siostra aktora twierdzi, że zasnął w samochodzie i zmarł na skutek udaru cieplnego.

Wyjątkowo smutny jest również fakt, że u boku aktora znaleziono także martwego jego psa, Hansa, który towarzyszył mu w ostatnich chwilach. Gregory często publikował zdjęcia swojego mopsa w mediach społecznościowych.

Zmarł Benji Gregory. Był dziecięcą gwiazdą, ale porzucił karierę aktorską

W latach 1986-1990 Gregory grał rolę Briana Tannera w serialu "Alf". Serial opowiadał historię rodziny Tannerów, która przygarnęła kosmitę Alf, po tym jak ten rozbił się w ich domu w Kalifornii. Doczekał się ponad 100 odcinków.

Po zakończeniu serialu Gregory nie kontynuował swojej kariery aktorskiej zbyt długo. W 2003 r. zaciągnął się do Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, gdzie służył do 2005 r., kiedy to otrzymał honorowe zwolnienie lekarskie.

Siostra aktora zdradziła również, że aktor borykał się z problemami psychicznymi — miał depresję, chorobę afektywną dwubiegunową i zaburzenia snu.

Jon Bon Jovi w żałobie. Potwierdził najgorsze

Dopiero była w szpitalu, a teraz takie zdjęcia. Tak Agnieszka Włodarczyk prezentuje się na plaży w Bahrajnie

Znana jest data i miejsce pogrzebu Jerzego Stuhra

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-11T07:35:30Z dg43tfdfdgfd