ZAMACHOWSKI I MUSKAłA BIORą śLUB? ZNAJOMI POTWIERDZAJą PLOTKI

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała biorą ślub? To plotki, które ostatnio pojawiają się coraz częściej w mediach. Trzykrotnie już zamężny aktor najwyraźniej jest gotowy na czwarte podejście. Jego wybranka serca "zdała test" i nic - ani nikt - nie stoi na przeszkodzie, aby sformalizowali swój związek. Ponoć ślub ma się odbyć niebawem, a zaproszenia otrzymują już pierwsi goście!

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała biorą ślub? Znajomi potwierdzają plotki

Zbigniew Zamachowski we wrześniu ostatecznie zakończył związek z Moniką Richardson. Teraz kiedy aktor znów jest zakochany, postanowił znów zostać mężem. Gabriela Muskała przyjęła już narzeczonego pod swój dach, a nawet oddała mu swoje auto. Teraz para przygotowuje się do ślubu, o którym mówią ich wspólni znajomi.

Zamachowski i Muskała szykują się do ślubu? Dla aktora to będzie już czwarty!

62-letni Zamachowski w swoim życiu przeżył już 3 małżeństwa: z Anną Komornicką, Aleksandrą Justą i Moniką Richardson, z którą rozstał się w 2021 roku. Wygląda na to, że bycie w luźnym związku nie pasuje do konserwatywnego w tej kwestii aktora. Potwierdzają to też znajomi aktora, którzy zdradzają, że ślub ma się odbyć tuż tuż.

"Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku, wierząc, że to na zawsze. Kiedy udało mu się zamknąć drzwi za poprzednim życiem, chce rozpocząć kolejny etap. Z Gabrysią świetnie się dogadują, a ich uczucie wciąż kwitnie, już czwarty rok" - mówił znajomy aktorów dla "Twojego Imperium"

Zamachowski i Muskała. Aktorka zaprasza już znajomych na ślub

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała poznali się na deskach warszawskiego Och-Teatru. W spektaklu "Oszuści" grali parę wplątaną w intrygę. Uczucie między nimi rosło, choć nikt nie wierzył w trwałość uczucia. Oboje sprawdzili się jako partnerzy, a nawet zapoznali się z rodzinami. Zamachowski przedstawił Gabrysię swojej mamie i ojczymowi, a aktorka zapoznała partnera z dziećmi.

Według wspólnych znajomych pary ślub ma się odbyć niebawem, a zaproszenia otrzymują już pierwsi goście!

Zobacz również:

Zbigniew Zamachowski mieszka kątem u Gabrieli Muskały. Oddała mu nie tylko serce

Richardson nagle spakowała walizki i opuściła Polskę. Takie wieści niedługo po rozwodzie z Zamachowskim

Monika Richardson nie ma szczęścia w miłości, ale za to może się pochwalić niejedną wierną przyjaciółką. Na zaproszenie jeden z nich postanowiła rychło spakować walizki i opuścić granice Polski. Wiemy, gdzie się udała. To dla prezenterki podróż niezwykle sentymentalna i nie z powodu niedawnego rozwodu ze Zbigniewem Zamachowskim.

więcej

Jacek Borkowski już tego nie kryje. Ledwie się oświadczył, a tu taka decyzja

Bądź na bieżąco z najnowszymi newsami. Zobacz więcej.

2023-11-20T18:00:48Z dg43tfdfdgfd